Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik lehetnek 1. hetében a...

Mik lehetnek 1. hetében a terhesség jelei?

Figyelt kérdés
eléggé ideges vagyok,mert múlthét szombaton együtt vtam a barátommal és 2-3napja fáj a hasam és tegnap óta hányingerem is van. És nagyon éhes is vagyok. Ez már lehet ok aggodalomra??
2010. aug. 22. 17:49
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:

hát ehhez nekem is hozzá kell szólnom. Épp most tervezzük a 2. babát. 30 éves vagyok NEM TINI. Első terhességemnél igen voltam tüneteim már a peteérés után. Ha érdekel valakit betudom scannelni a terhesnaplómat, ahol végig az van hogy "hasgörcsölés" a peteéréstől egészen a pozitív tesztig! És most is ugyanúgy görcsöl a hasam 4 napja, amióta peteérésem volt és együtt voltunk. Még nem biztos, hogy terhes vagyok, de ki tudja. VISZONT az tényleg nem lehetséges, hogy együttlét után két nappal a teszt kimutat bármit is! A legkorábbi időpont mikor kimutatja a teszt a várt/nem várt első napja előtt 4 nappal. Az orvos meg csak az 5.-6. héten lát bármit. Első terhességemnél 4. hétben voltam mikor rohantam az orvoshoz, mert nem bírtam tovább várni. Eredmény: kézzel kitapintotta, de UH-val semmit sem látott, vissza kellett mennem 3 hét múlva. Szóval ezt tényleg ne akarja senki bemesélni hogy együtt lét után 2 nappal bármit lát az orvos vagy bármit kimutat a teszt.

De az egészben a leggusztustalanabb, hogy röhögve adja hírül, hogy elvetette a gyerekét...legalább nem röhögne közben, ha már volt olyan tapasztalatlan, hogy sikerült szüzen teherbe esnie.

Az meg már egy másik topic lenne, hogy ha nem tini akkor mégis hány éves, hogy akkor vesztette el a szüzességét (bár ez még oké nem kell rögtön 14 éveesn elveszíteni), de hogy nem tiniként nem hallott a védekezésről?....a faszijával egyetemben mellesleg...ő sem hallott a védekezésről, mikor lefektetett egy (szűz) lányt....?

2014. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 Tyimi96 válasza:

Kedves emberkék 22 éves lány vagyok és mind két gyerekem 3 nap után tudtam,hogy a pocakomba van.ugy hogy nem mese.vannak tünetek,orvostól kérdeztem hogy lehet és ugy hogy egyes nök szervezete érzékeny nagyon.

Az enyém annyira az volt h pozit teszteltem el mentem dokihoz és a gyerek sehol se volt egy hétre rá már ott volt.

A csikok sötetettek a teszten de a legelsö ki mutatta.

2018. ápr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Igenis létezik ilyen.Èn mèg szűz voltam de már éreztem a kis pocaklakómat pedig akkor mèg le se feküdtem senkivel sem.Orvos is bizonyította H márpedig létezik ilyen hogy valaki mèg nem is èlt szexuális életet de már tudja hogy baba van a pocakban :)
márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!