Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik lehetnek 1. hetében a...

Mik lehetnek 1. hetében a terhesség jelei?

Figyelt kérdés
eléggé ideges vagyok,mert múlthét szombaton együtt vtam a barátommal és 2-3napja fáj a hasam és tegnap óta hányingerem is van. És nagyon éhes is vagyok. Ez már lehet ok aggodalomra??
2010. aug. 22. 17:49
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
0%

Most komolyan arról oktatsz ki, ami velem történt? :D

Első aktus volt (szűz voltam, még pettingelést sem csináltam soha), nem lehet összekeverni semmivel sem. Az orvos egy belső-ulrahanos vizsgálattal állapította meg a terhesség idejét. És kb két és fél hónapos terhes voltam, amikor az abortuszra sor került. Privátban mindent elmesélek szívesen részletesen. De szerintem elég volt a nyílvános élénybeszámolómból. :P

2010. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
59%

Jaja,elötte se petting,se semmi,aztán első szexből terhesség...szép dolog!

Abortusz két és fél hónapos terhesen?Vagyis 8-9 hetesen?Annak a babának már voltak kezecskéi,lábacskái,újjkezdeményei,szívecskéje ami vert,és mocorgott.Szegény...

Miért ne oktathatnálak ki?Nekem még nem volt abortuszom.

És nem is dugtam felelőtlenül csitri tiniként.


Oké,igazad van.legyen ennyi elég.

2010. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
84%
Ez elképesztő! A teszt az elmaradt mensi után 3 ra mutatja ki a terhességet! Aranyom, ez nem lehetséges,amit leírsz! Mikor esetlegesen teherbe esel(a szexre gondolok) onnantól kezzdve 10-12 nap, mire beágyazódik... tudod,idő kell neki,h oda érjen a helyére! és a teszt csak akkor mutatja ki,h terhes vagy,ha a sperma már beágyazódott! Lehetetlenség,amit állítasz,hacsak nem valami ufó vagy
2010. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
76%

3 napos teszt nincs,a legérzékenyebb 10es!!!


terhesség 1. ete nincs,hisz ha vki terhes akkor nem az együttléttöl számolják hanem az utolso mensitöl.....

2010. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
71%
Tudattalan tini aki a gyrosos és abortuszos sztorit írta...én vagyok az aki megcáfolta.34 hetes NEM TINI kismama! :)
2010. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
0%

Én sem 'tini' vagyok, nem értem honnan és miért jött ez az ötlete valamelyikőtöknek. Mellesleg azt sem értem, hogy jön a témához, hogy ki mennyi idős, hány gyereket szült és mit evett reggelire...

Nem érdekel, hogy meg lettem "cáfolva", nincs kedvem bizonygatni az igazamat anonym, arctalan embereknek. Felőlem akár tótágast is állhat itt bárki, én tudom, hogy hogyan, mikor és miért estem teherbe és ez nekem épp elég.

2010. aug. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
66%
Ekkora baromságot rég hallottam!!!Nem is kell bizonygatnod semmit,mert aki nőből van és volt valaha biológia órán az nagyon jól tudja,hogy mekkora hülyeséget írtál ide nekünk.De egy élmény volt elolvasni...Köszönjük kedves...Vannak még csodák?Nem hinném!A te tested is úgy működik ahogy a miénk,nőtársaidé.Úgyhogy nem hinném hogy te lennél az üdítő kivétel,aki a sex után 2 nappal pozitív tesztet tart a kezében és érzi,hogy úton van a baba.Na haggyuk...Szóval kedves kérdező,nem,ismétlem nem lehet az első héten tüneteket tapasztalni.De van olyan,hogy az ember ha valamit nagyon szeretne,vagy nagyon nem szeretne,akkor a teste megtréfálja és olyan tüneteket produkál,mintha pédául terhes lennél.De egy pár hét múlva a teszt választ ad a kérdésedre...
2010. aug. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%

"Tudattalan tini aki a gyrosos és abortuszos sztorit írta...én vagyok az aki megcáfolta.34 hetes NEM TINI kismama! :)"


Kettőnk közül te vagy a tudatlan, nem tudattalan, te szercsétlen. Még magyarul írni sem tudsz helyesen és még én vagyok a tudatlan. A mondatod helyesen:

Tudatlan tini,(vessző...) aki a gyrosos és abortuszos sztori írta... Én vagyok az, (vessző...) aki "megcáfolta". 34 hetes NEM TINI KISMAMA.


Cáfolat, érdekes szó, nemde?

Amiket írtatok, nem cáfolat. Egyszerű vélemények, tények (?). Cáfolat jelentése: ellentmondás egyértelmű, hivatalos bizonyítékokkal alátámasztva.

Na, melyikőtöknek van egyértelmű, hivatalos bizonyítéka arra, hogy nem mondtam igazat? Na látjátok, egyikőtöknek sem. Ha valamelyikőtöknek van annyi szabadideje és kíváncsisága, hogy elbattyogjon egy találkára (privátban szívesen megbeszélek személyes találkozót, hogy az ügy végére járjunk), akkor nagyon szívesen elviszem a leleteimet, a szerződést, amit abortusz előtt írtam alá a kórházban. És személyesen meg lehet tekinteni, hogy itt én vagyok az egyetlen, aki bármivel alá tudja támasztani az állításait. Várom a leveleket privátban, de azt előre leszögezem, hogy nem vagyok hajlandó mindenkivel külön találkozni. Egy emberrel találkozom szívesen, van annyi szabadidőm, Budapesti vagyok. És miután én veszem a fáradtságot, hogy elmenjek és találkozzak egy csőlátású bunk*óval, aki vádaskodni tud, de írni nem, a találkozón várom a személyes bocsánatkérést. (mivel nem szeretek bosszankodni, ehhez a kérdéshez nem lépek be többet, de ismétlem, a levelekt várom) Üdv, egy NEM TINI :)

2010. aug. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Emberek mégis vannak csodák!!!!!!!És papírja is van róla!A mindenit!Hát nem hiszem el ezt a nőt,mert ugye nem TINI!A hivatalos bizonyíték a hülyeséged ellen a saját tested,a biológia te igen okos!Én biztos nem lennék kiváncsi rád személyesen,hogy lássam a nyomorúságos vergődést,hogy bebizonyíts egy lehetetlen,oltári baromságot....Lehet,hogy jobb is annak a szegény babának így:-(
2010. aug. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
gyrosos csaj te aztán nagyon ostoba vagy! 16 éves lehetsz max. 2.nap tünetek?:O megvagy te bolondulva? mitől lennének tüneteid 2.nap? Amikor elkezd valamit csinálni a baba, nőni még egy mákszemnyit is, akkor vannak a tünetek, nem amikor még be sincs ágyazódva szinte. És 2 és fél hónaposan elveteted a gyereked? Mit képzelsz te magadról? Az a gyerek élt. És szerintem ez az egész egy nagy kamu amit leírtál... Elsőnek szexelsz és teherbe esel? Na neked se kell többet szexelned az életedben, legalábbis én ezt ajánlom.
2010. aug. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!