Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2hónap után már kellene, hogy...

2hónap után már kellene, hogy a terhesség elso jelei megjelenjenek?

Figyelt kérdés
ha igen akkor mik azok e korai szakaszban?
2011. márc. 3. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
menstruáció kimarad, hányinger, hányás, émelygés. étvágytalanság vagy ellenkezője mindent ennél, van aki aluszékony ilyenkor. De olyan is van aki terhes de semmi különöset nem érez, azon kívül hogy nincs havi és nő a pocak.
2011. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de 2 hónap után már meg kellene a jeleknek jelenni?
2011. márc. 3. 21:29
 3/9 anonim válasza:
Nem mindenkinek vannak tünetei. Max a vérzés kimaradása, de hallottam már olyanról, hogy az első pár hónapban volt enyhe mensije is a hölgynek.
2011. márc. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Elfelejtettem előzőleg, nálam sűrűn kellett menni pisilni az elején, meg a végén.
2011. márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
szia!én 8hetes kismama vagyok de nekem nagy étvágyam van hányingerem deaz már csillapotott,fáradékony vagyok lusta és ingerlékeny és állandó a zöld almát kivánom.röviden ennyi ja és sürven kell pisilnem és a pocim is nagy ami eddig nem volt :)))
2011. márc. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mennyire nagy?példálul mintha el lennél hízva vagy ilyesmi?és ha behúzod a hasad akkor is láccik hogy nagy?
2011. márc. 5. 18:09
 7/9 anonim ***** válasza:

kb így néz ki


[link]

2011. márc. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ahelyett,hogy itt kérdeznél,nem kéne orvoshoz elmenned?
2011. márc. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen. Nekem az volt első tünetem,hogy hányingerem lett a tonhalas szenyától. S akkor már 11hetes voltam. Nem is látszott.Jártam rendesen órára,tesi órára is!(aerobicrA)

ma már 10.5hós:)

2011. márc. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!