Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik lehetnek 1. hetében a...

Mik lehetnek 1. hetében a terhesség jelei?

Figyelt kérdés
eléggé ideges vagyok,mert múlthét szombaton együtt vtam a barátommal és 2-3napja fáj a hasam és tegnap óta hányingerem is van. És nagyon éhes is vagyok. Ez már lehet ok aggodalomra??
2010. aug. 22. 17:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
85%

Az emberi sötétség határtalan. Ahhoz, hogy a teszt bármit is kimutasson, a megtermékenyülés után legalább 13 napnak kell eltelnie. Ugyanis addig NINCS beágyazódás és NINCS HCG TERMELÉS. Tehát a teszt nem fog mutatni semmit. Egyébként helyes, hogy elvetetted, az ilyen ne is szaporodjon.


végzős orvostanhallgató


Kérdezőnek: milyen fogamzásgátlási módszert használtok?

2010. aug. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

23:42 Nem tini


Szánalmas vagy...ne egy klaviatúrán váljék már el a helyesírási tudásom,te nagyon bolond.

Nem a barátnőd vagyok és még csak a játszópajtásod sem,hogy sértegess....azt hiszem én normálisan írtam eddig a te baromságodról,mert úgy fest te egy hiperszuper nő vagy aki a szex után 2 nappal terhes és ráadásul már kívánós is. ....nem látod h mindenki röhög rajtad???

Én nem BP.-i vagyok....de a te dokid egy csodabogár lehet ha 2 napos terhességet már látott....akkor az összes nő aki eddig teherbe esett,mind elfuserált mert nekik/nekünk csak 5-6 hetes terhességet látott az ország bármely pontján praktizáló orvos???Szerintem próbálj vissza emlékezni hogy az a gyerek kitől volt egyáltalán,mert lehet ez zavart be neked ;)


34 hetes kismama

2010. aug. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

A tegnapi 34 hetes kismama,három gyerkőcös anyuka vagyok.

Hát épp ezt írtam mint ennek a gyrosos csajnak,mint a kérdezőnek,hogy lehet aktus után 2 nappal pozi tesztjük,de az nem a 2 nappal azelötti aktusból!

Lehet ezek már azt sem tudják kitől,mikor estek teherbe.

Szőrnyű....

Tudod mit kedves gyrosos válaszoló:írd meg melyik kórházban és ki csinálta az abortuszt.Máris megtudjuk igaz-e.

Nem is tudtam,hogy abortusz elött "szerződést"kötnek veled a kórházban...?Mert ezt írta nem? Miről szól a szerződés?

Bocsi de tudatlan vagyok abortusz ügyben.


Érdekes,a kérdező nem ír semmit....

2010. aug. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

jaja hát elég érdekes h a kérdező nem ír semmit....de remélem nem 14 éves és nem dőlt be ennek a baromságnak amiről megy itt a vita...


05:32 34 hetes kismama :)

2010. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
azért nem írtam, mert csak most volt időm elolvasni az üziket. Amúgy nem 14éves vagyok, csak nagyon megijedtem, és ideges vagyok,hogy lesz valami..igazából 18éves leszek,hallottam már ezekről,csak nem nagyon érdekelt,mert úgy vtam vele,hogy én nem vagyok ilyen hülye.De úgy tűnik most mégis felelőtlen voltam. Várok még akkor 2-3hetet. És aztán megyek orvoshoz. Ennyi idő kell,igaz? Köszönöm a Válszokat.
2010. aug. 23. 14:16
 26/33 anonim ***** válasza:

Igen legalább 2 hét kell.Utána már a teszt is mutatja.

Írd majd meg,mi történt!


35 hetes km.

2010. aug. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
rendben, és köszönöm mindenkinek!
2010. aug. 26. 19:21
 28/33 anonim ***** válasza:

Na mi van?


36 hetes kismami.

2010. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
nem voltam orvosnál,mert szerdán megjött,úgyhogy ezért nem mentem el. Gondlom akkor csak talán az idegesség!
2010. szept. 4. 15:17
 30/33 Petunia22 válasza:
55%

Sziasztok! Végigolvastam ezt a szánalmas beszélgetést és nem bírom megállni, hogy ne szóljak hozzá én is. Egyszerüen gusztustalan némelyik kommentelő.

Először is. Ha valamit nem tudtok megérteni, akkor inkább maradjatok csendben és csak a kérdésre válaszoljatok. A beszélgetés legnagyobb részén már el lett felejtve,hogy miből kezdődött. Én csak annyit mondanék a "gyrosos lányról" (bocsánat a megnevezést, de ha már így lett emlegetve, bátorkodom én is használni), hogy 3 éve én is teherbe estem és már az első nap tudtam. Megjelent az émelygés, szédülés, rossz közérzet, meg amit még lehet erről olvasni, hogy megjelenik a terhesség korai szakaszában. Mielőtt nekem esnétek, elmondom,hogy én azt nem állítom, hogy nem csak a testem játszott velem. Mert azért minden fiatal vagy nem fiatal nő tudja, hogy a terhesség mivel jár. Legalábbis ezekről tudunk mind. Nem voltam felkészülve a babára és megmondom őszintén nem is akartam még belekezdeni. Lehet, hogy ez volt az oka, hogy féltem és ezért éreztem, amit éreztem, de éreztem. Persze,ha épp nem történt volna meg a "beágyazódás", akkor is éreztem volna és attól még baba nem lett volna, de IGEN szédültem és IGEN émelyegtem. Viszont, mint egy 2 éves gyermek büszke anyukája tudom, hogy minden fejben dől el. És nem mindig tudatosan. Az említett leányzó, mint mondta előtte szűz volt, ha nem is szándékosan gondolt rá, de valahol tudat alatt félt, hogy történt esetleg valami, amit nem terveztek be, és ettől megjelenhetnek a tünetek.

Az orvosi papírjaihoz nem tudok hozzászólni, annyira részletesen nem ismerem az emberi testet és szülész orvos sem vagyok, épp ezért nem kezdek el okoskodni és leoltani nagyon durván olyat, aki nekem rosszat nem tett, hisz hogy is tehetett volna, nem is ismerem. Ellentétben egyesekkel, akiknek hatalmas a szájuk, név és arctalanul.

Szóval csak ennyit akartam megosztani veletek. Szánalom......


(Egy anyuka, aki egy újabb beágyazódásban bízik)

2014. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!