Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik lehetnek 1. hetében a...

Mik lehetnek 1. hetében a terhesség jelei?

Figyelt kérdés
eléggé ideges vagyok,mert múlthét szombaton együtt vtam a barátommal és 2-3napja fáj a hasam és tegnap óta hányingerem is van. És nagyon éhes is vagyok. Ez már lehet ok aggodalomra??
2010. aug. 22. 17:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
22%
2010. aug. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
45%

Az együttlét után egy héttel nincsenek tünetek!

Nincs olyan,hogy terhesség első hete!

A hányinger,hasfájás,éhség nem terhességtől van.Inkább stressztől.

Az együttlét után legalább 14 nap kell,hogy tünetek jelentkezzenek,vagy egy terhes teszt mutasson valamit.


Hány éves vagy?Ugye nem 14?Kicsit tanulgasd a biológiát....

2010. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
45%

nem!ilyenkor még semmi sincs!max az történhet az első hétben h még most kezd beágyazódni...de az általában tünet mentes,de ha van is tünet az nem épp ez amit leírtál.(esetleg lehet egy kis beágyazódásos vérzés-pár csepp-)ha terhes vagy/leszel a hányinger stb tüneteket kb a 4. héttől kezded tapasztalni,ha van/lesz....nekem pl nem volt.


de az aggyal sok minden be lehet beszélni magunknak!

amondó vagyok h várj addig mig meg kellene jönnie és ha nem akkor vegyél tesztet...addig mást nagyon nem tudsz tenni.

2010. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
13%
Hohó, dehogynem vannak jelek, már két nap után, legalábbis nálam. Egyik nap éppen ettem, amikor a barátom megkérdezte, ez hanyadik tál Gyros-om, mondtam, hogy a harmadik. Azt mondta erre, "te terhes vagy". Á mondom, két napja voltunk együtt, két nap után csak nem nő meg ennyire az étvágyam. Azt mondta, hogy de és azonnal vegyünk tesztet. Teszt pozitív, terhes voltam. Ha a barátomnak nem szúr szemet a hirtelen nőtt étvágyam, lehet, hogy csak akkor veszem észre, hogy terhes vagyok, amikor egyszer csak kicsusszan belőlem a gyerek. :D
2010. aug. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
84%
2 nap után még a teszt sem mutatja ki h terhes vagy :)valószínű előtte is lehetettek együtt.....képtelenség amit írtál,nézz utána
2010. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell utána néznem. Kereken egy héttel később voltam nőgyógyásznál és napra/órára pontosan megmondta, hogy 10 napos terhes vagyok. Négy terhes gyors tesztet végeztem utána, mind kimutatta, hogy terhes vagyok.
2010. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
3%
Mármint a gyros-os sztori után végeztem négy tesztet. Tudom rá van írva, hogy három nap után ad csak megbízható eredményt. De én elvileg pont aznap voltam a harmadik napban. Na mindegy ezen nincs mit vitatkozni, személyes tapasztalat, gondoltam ezzel segítek a kérdezőnek, viszont nem szeretem ha meghazudtolnak. Pirvátba szívesen megadom az nőgyógyászom számát, aki végezte az abortuszt. ;)
2010. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
79%
nem vitatkozom....de büszke lehetsz az abortuszra...ok egyéni dolog de én nem írtam volna ki egy kacsintós jellel az biztos....
2010. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
89%

Jééézusom!

Mi folyik itt?Tudatlan tinik cseveje?

10 napos terhességet nem lát az orvos!

Igen lehetett tüneted aktus után 2 nappal is,de az nem a 2 nappal azelötti aktustól volt.

Lehet korai mensi utáni peteérésed volt,így korábban jelentkeznek a tünetek.

De egy átlag 28 napos ciklusnál peteérés a 14 napon van,így csak a következő mensi idejében lehet tüneteket észlelni.A teszt is mensi idejében lesz pozitív.


Legorábbi terhesség amit az orvos lát,az legalább 5 hetes,akkor egy fekete foltot lát ultrahanggal,vagy még azt sem,csak felpuhult,megnagyobbodott méhet.

A 6-7 héten lesz igazán látható a terhesség,ami azt jelenti,hogy petezsák,szikhólyag és pulzáló szív.


Jaaj kicsit tanulgassatok,mielött szexeltek.


Aki pedíg büszke az abortuszára,annak üzenem,hogy sülyedjen inkább el,szexelni volt esze,de védekezni már nem,megölte a babáját,aki nem kérte az életet!


egy három gyermekes,negyediket váró anyuka.

2010. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
90%

Még valami "kedves" 77%-os válaszoló:


A 3 napos terhességi teszt nem azt jelenti,hogy a szex után 3 nappal mutatja az eredményt,hanem beágyazódástól számított 3 nap után.

Vagyis:beágyazódáshoz minimum 7-10 nap kell szex után.És erre jön még rá a 3 nap.Vagyis szex utáni 13-14 napon mutat pozitívat a teszt.

És ismét ott vagyunk,hogy nem 2 hetes terhes voltál amikor dokihoz mentél.Írtam már,hogy legalább 4-5 hetes terhességet tud a doki megállapítani.


Ne etess,három gyerek után,és egészségügyi dolgozóként.


(az anyuka voltam)

2010. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!