Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el anyukámnak?

Hogy mondjam el anyukámnak?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,és hüvelygombám van azthiszem,nemtudom,hogy mikor de valahol összeszedtem :S

Nemtudom, mit mondjak anyukámnak,cikinek tartom ezt a dolgot,pedig mindent megbeszélek vele.

Amúgy milyen krém lenne erre hatásos? Canesten kombi vagy valami hasonló ?


2010. aug. 21. 00:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ennek nem kéne anyukád előtt tabunak lennie. Ő is nő, neki is lehet ilyen problémája. Én 17 éves vagyok, a múlt hónapban nagyon megnőtt a fehérfolyásom, zöldes színű volt, szóltam anyunak, megnézte a bugyimat, mikor látta, hogy tényleg milyen csúnya, megkérdezte, hogy nem-e ég, csíp a hüvelyem, mondtam neki, hogy de ég egy kicsit, de lehet, hogy csak szextől, megnézte ( mielőtt zat mondanátok, hogy ez nem normális dolog, hogy "nézegeti", elmondom, hogy ő védőnő, ért hozzá) és azt mondta nagyon csúnya piros, kért még aznap a nőgyógyászától időpontot, elmentünk, adott krémet, írt fel fogamzás gátlót is. Ennyi. Nyugodtan mondd el neki. Lehet, hogy fura az én esetem, hogy én mindent megbeszélek vele, de nekem meg az fura, hogy titkolóznod kell előtte.
2010. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

1 hete voltam a velencei tónál,akár ott is elkaphattam :/

Amúgy elmondtam anyukámnak és nem volt semmi ciki benne,elment a patikába meg minden :)

2010. aug. 21. 19:21
 13/13 anonim válasza:

Én sokkolni szeretem Anyukámat.Régebben,mikor még kiscsaj voltam, sokkal félősebben mondtam meg neki mindent, de rájöttem, hogy ez nem én vagyok.Ilyen bajom nekem is van, úgy mondtam meg, hogy : Mami!viszket a nunim, szerintem olyan punci betegségem van, túúúúdooood!az a gombás izé!kéne rá valami bigyó, segítesz?

:D szegény már megszokta.Egyébként hajlamosság kérdése, hogy mennyire szaporodnak túl a baktériumaid....

2010. aug. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!