Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el anyukámnak?

Hogy mondjam el anyukámnak?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,és hüvelygombám van azthiszem,nemtudom,hogy mikor de valahol összeszedtem :S

Nemtudom, mit mondjak anyukámnak,cikinek tartom ezt a dolgot,pedig mindent megbeszélek vele.

Amúgy milyen krém lenne erre hatásos? Canesten kombi vagy valami hasonló ?


2010. aug. 21. 00:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%

Basszus.Ezt én még gyakorikerdesek.hun sem írnám ki :D


Sehogy se kell elmondani.Én se mondok el mindent anyukámnak.És így a legjobb.

2010. aug. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
50%

Az a krém biztos jó rá..


Úgy is el lehet kapni ha ráülök a suliban a wcre meg a discoban esetleg medencékben a strandon ?? ( Nem ülök rá idegen helyen de ez most érdekel nagyon)

2010. aug. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

hát ha én elmondanám k.vára meglepődne.. főleg mert fiú vagyok..

nőgyógyász, amúgy nem értem miért nem lehet ezt anyucinak elmondani.. tényleg akárhol elkaphattad, az meg nem bűn..


olyasmit hogy esetleg egy este megvolt a komplett focicsapat, kispadosokkal együtt, azt tényleg nem kell.. már ha volna ilyen..

2010. aug. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Azért van az oldal,hogy kérdezzek :D


Amúgy köszi mindenkinek.

2010. aug. 21. 00:45
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja amúgy nemtudom hol kaphattam el,nyilvános wc-re nem ülök rá,szóval .. :/
2010. aug. 21. 00:46
 6/13 anonim ***** válasza:
20%

Utolsó!

Nemlehetel teljes komplett,

de arika vagy. =D

XD

By Fanny Pux

2010. aug. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2010. aug. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan állapítottad meg, hogy az a bajod? És ha nem? Elkezdenél egy kemikáliát használni feleslegesen? Pénzt kiadni rá? És ha allergiás vagy rá? Lehet, hogy csak felfáztál, vagy valami teljesen egyszerű magyarázat van rá. Orvos.
2010. aug. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha mindent megtudsz beszélni az Anyukáddal akkor ez sem jelenthet nagy gondot. Amikor anyudnak nincs semmi dolga és neked sincs,akkor megpróbálod szép lassan rávezetni a témát.Kicsit kínos érzés lehet,de pedig egyáltalán nem az. Lehet ,hogy épp anyukádnak is volt már. És ebben nincs semmi szégyelni való,hisz ilyen az emberi szervezet. Azt még korai lenne megállapítani,hogy hüvelygombád van-e. Ha nagyon súlyosak a tünetek,akkor az is előfordulhat,hogy valami mással állsz szemben. Ezért hogyha egyáltalán nem múlik ez az érzés,akkor feltétlen beszélj anyukáddal. Az is egy megoldás amúgy,hogyha te magad mész el a patikába és te magad kéred ki a hüvelygombára alkalmas készítményt. Ha pedig a készítmény nem válik be,akkor fordulj orvoshos.


De a lényeg az,hogy ne érezd ezt cikinek. Főleg ne anyukád előtt. Ha annyira megalázónak tartod ezt a szituációt,akkor még mindig ott van az,hogy egy nagyon jó barátnőd segítségét kéred.

2010. aug. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vízben vagy medencében is elkaphattad!!!! Nem úszkáltál mostanában??:O
2010. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!