Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudom, hogy hülyeség, de hogy...

Tudom, hogy hülyeség, de hogy mondjam el anyukámnak hogy szerintem el kellene mennem nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Nem vagyok terhes, csak azt hiszem van valamilyen fertőzésem. És ha megemlítem rögtön elkezd majd idegeskedni... És az olyan kínos. Hogy mondjam el? 16L
2010. okt. 10. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minek ezt elmondani...? Oo Ha cikinek érzed, menj el egyedül.
2010. okt. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Úgyis megtudná.
2010. okt. 10. 16:06
 3/13 anonim ***** válasza:

Mondd meg,hogy mit tapasztaltál és kérd meg,hogy kísérjen el a nőgyógyászhoz.

Ha elmondod a tünetet és azt,hogy fertőzésre gondolsz nem hiszem hogy a terhességre gondolna.


Állj elé és kérd meg,hogy kísérjen el.

15/L

2010. okt. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Ezek szerint már élsz nemiéletet.Figyelj vizsgálat alatt eleve nem lenne bennt,szóval simán azt mondod,hogy mit tudom én megváltozott a folyásod és ezért szeretnél elmenni,ilyen egyébként is szokott lenni.Meg kéred kísérjen el,de akár simán a tudta nélkül barátnővel is elmehetsz dokihoz.De mi a gondod pontosabban?-mert néha tényleg megváltozhat az ember folyása,és van hogy magától megoldódik,meg lehet vény nélkül is canesten krémet,kúpot venni gombás fertőzésre stb.
2010. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta, hogy él nemi életet? Sajnos ezek a szarok bárhol bármikor beszerezhetők - pasi nélkül is. WC-n a suliban 100%-os valószínűséggel, de lehet gombát kapni antibiotikutól vagy szar táplálkozástól. De lehet baktérium is. A tisztasági betétek, főleg az illatosított, meg a törlőkendők és társaik csak fokozzák a dolgot.

Szerintem a kérdező anyja sem fog jobban idegeskedni, mintha a kérdezőnek torokgyulladása lenne. Semmivel sem súlyosabb probléma, előfordul...

Szerintem azt kellene mondanod, hogy anya, viszket/fáj a puncim (vagy amit érzel), légy szíves add meg a nőgyógyászod számát.

2010. okt. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Tényleg nem élek nemi életet, csak nem akartam, hogy idióta válaszokkal jöjjenek, ami divat itt a gyakorikérdéseken... Tudjátok...

Visszatérve. Szerintem valami gombám van. Már nem vagyok benne biztos, hogy régen is voltak, de belül fehér pöttyök jöttek ki (nem egészen fehér, de látszik, hogy belül fehér)+ a csiklóm hegyén is vannak ilyenek csak nagyon picik, nem is tudtam hogy vettem észre. Plusz néha viszket is.

Tuti elkezd majd idegeskedni, nem tudom, egyszer voltam már majdnem így, s akkor is elkezdett aggódni. És ezt valahogy nagyon kínosnak érzem.

De köszi a válaszokat!

2010. okt. 11. 13:17
 7/13 anonim ***** válasza:
31%

Te ezek nem fehér kis bigyók amiket letudsz mosni,mert ha azok akkor az kosz.De a gomba az orvos nélkül is kezelhető,a canesten krémek jók,meg használj intim mosakodógélt,plusz kicsi hintőpot is használhatsz.Ha 1-2 hét alatt nem javul akkor kell csak doki,meg a tisztasági betét is tud viszketést okozni.


De akár kicsi pattiszerű valamik is lehetnek,főleg ha valaki borotválja.Pontosabban kellene leírnod hogy mik is azok a fehér bigyók.

2010. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem kosz! Jaj ne már!


Lehet, hogy gomba, nem tudom... De valami olyasmit is olvastam, hogy zsírmirigyek.

Meg bent mélyebben a csikló mellett van egy kis elváltozás a bőrön... és nem tudom, hogy azt ott kell legyen vagy nem.

2010. okt. 11. 20:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem régebben ilyen kisebb szinte a sz.ajkammal megegyzeő színű kinövés volt,de elmúlt pár hét alatt,szóval lehet nincs is gond.De ha attól jobban megnyugszol akkor menj dokihoz,ha akarsz várhatsz vele egy kis időt még.
2010. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nyugi!

A nők 99%-ának vannak ilyen problémái. Okozjatja tampon használata is.

Ezen ne idegeskedj, nyíltan beszélj róla anyukáddal, ő is nő és menjetek orvoshoz. Semmi rossz nem vár rád és legalább megnyugszol! :)) Fel a fejjel, ezen minden nő átesik!

2010. okt. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!