Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudom, hogy hülyeség, de hogy...

Tudom, hogy hülyeség, de hogy mondjam el anyukámnak hogy szerintem el kellene mennem nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Nem vagyok terhes, csak azt hiszem van valamilyen fertőzésem. És ha megemlítem rögtön elkezd majd idegeskedni... És az olyan kínos. Hogy mondjam el? 16L
2010. okt. 10. 15:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem az O.B- tol jottek ki ilyen pattanasszeru dudorok es nekem is viszkettek. Elmentem nogyogyaszhoz mert csipett ha pisiltem es amr muszaly volt: adott valami receptet, egy fajta sarga kenocs amit gyogyszertarban kikevernek, es 2 nap alatt el is mult.

Szerintem egyaltalan nincs ezen szegyelleni valo, allj oda anyud ele es kerdezzd meg hogy szerinte mitol lehet ez, meg mondd h viszket es h nem tud valamit adni .. es szerintem majd o fogja ajanlani hogy menjetek nodokihoz!

Elo a batorsaggal!

udv` :)

2010. okt. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Még nem voltál dokinál? Mire vársz? Petefészek-gyulladásra? Meddőségre?
2010. okt. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
jaj,nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni,meg ijjesztgetni,nekem is volt,otthon kikezeltem,saját magam 2 hét alatt,én is kenőcsőt használtam,meg hintőport,de volt hogy csak hintőport.
2010. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!