Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem engedi, hogy használ...

Miért nem engedi, hogy használjak?

Figyelt kérdés

Valamiért, amikor felhoztam, hogy jó lenne ha vennénk nekem tampon, mert, szeretnék használni, annyival elintézte, hogy inkább ne használjak. Mivel ilyenekről, nem sokat beszélek anyával, így is hatalmas bátorság kellett ehhez is, hogy megkérdezzem, hagytam a témát. Ezt se nagyon értem, hisz már 14 éves vagyok és rendszeresen sportolok. De a pláne az, hogy ő viszont minimum 20 éve azt használ. Így végképp nem értem nekem miért nem engedi.


Mit kezdhetnék ebbe a helyzetbe, a betétből elegem van, főleg sportolás közbe. Plusz valószínű nyaralás 1 napjaiban fog megjönni:S


2010. aug. 8. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A legegyszerübb, ha elmégy és veszel magadnak. Valószinüleg azért nem akarja, mert még úgy gondolja, hogy szüz vagy, és régebben volt olyan vélemény, hogy akkor nem ajánlott.
2010. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bemész a boltba és veszel OBminit avval kezd! Nem tudom miért nem engedi(Lehet, félt, hogy fájni fog mikor felteszed). Monjuk ne lepődj meg, ha nem megy, míg szűz voltam nekem sem ment. Én se szeretem a betétet, főleg nyáron mikor izzadok, iszom, mint teve, aztán meg büdös, hogy az nem igaz! 21/L
2010. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És mondjuk nyaralásnál nem fogja észrevenni, hogy pl 30 percenként rohangálok kifele a vízből, hogy cseréljek? Szerintetek mit mondjak? Gondoltam olyanra, hogy azt mondom, hogy kicsit felfáztam, vagy valami hasonló.
2010. aug. 8. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát hogyha ő is azt használ, akkor kipróbálás képpen, vegyél el töle egy párat..Vagy ha ő már nem minit, hanem normált használ, akkor inkább menj le egy közeli boltba, és vegyél egy csomag minit.Ha beválik, akkor megmondod neki h kipróbáltad, és nem történt semmi. Hidd el, megfogja érteni. De ha nem mondod meg neki, és nyaralásnál felhozod h pont akkor fog megjönni, akkor hidd el, magától vesz neked. (Velem is igy volt) 13/L
2010. aug. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!