Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem engedi anyukám hogy...

Miért nem engedi anyukám hogy tampont használjak?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és még szűz.Szeretnék tampont használni de anyukám nem engedi.Okot azt nem kaptam csak annyit hogy nekem még nem szabad.Tudom hogy átszakíthatja a szűzhártyát és hogy fertőzésveszélyes, de én jobban szeretem.Úgy is csak minit vagy max. normált használnék.De akkor mért nem engedi?
2009. nov. 7. 18:42
 1/3 A kérdező kommentje:
jaj bocsi nem vettem észre hogy ez a kérdés volt már. De attól még írhattok
2009. nov. 7. 18:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Édesanyád vagy nagyon prűd,vagy nem ismeri a női nemi szervet. Menstruáció alatt a szűzhártya(amit sokan tévesen egy kifeszített harisnyaként képzelnek el)meglágyul,még ruganyosabbá válik,így nyugodtam használhatnál tampont,a hártyádnak kutyabaja sem lenne.4 éve használok tampont,és a szűzhártyám köszöni szépen,ott van a helyén:) Ilyen,hogy neked még "nem szabad",nincs. A betét kényelmetlen,átázik,büdös és még sorolhatnám.Tampon forevör!:D
2009. nov. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pont azért szeretnék tamponra váltani mert nagyon kényelmetlen a betét ráadásul ha a suliban öltözünk még látják is.Meg már jó párszor átáztam:SRáadásul sportolni is kényelmesebb lenne tamponnal, mert nem kéne attól félnem hogy elcsúszik.
2009. nov. 8. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!