Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fiatal vagyok még hozzá?

Fiatal vagyok még hozzá?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és az arcom pattanásos. 1 éven belül már nagyonsok mindent kipróbáltam amit a bőrgyógyászaton írtsk fel, tonik, krém, fénykezelés,gyógyszer, stb. de egyik sem használt tartósan. jártam kozmetikushoz is.

a bőrgyőgyászaton azt modták h ha gondolom akk olyan gyógyszer segítene amit fogamzásgátlóval együtt kell szedni. ezt nagyon nem akartuk anyával de már nem tudom mit csináljak. nagyon zavar az arcom és a legrosszabb h már a hátamon is vannak pattanások.

szerintetek lehet valami "bajom" ha ilyen idős korban már elkezdem szedni. örülnék ha valaki tudna pontos választ adni de a véleményekre is kíváncsi vagyok

előre is köszi:)


2010. aug. 5. 23:29
1 2
 11/15 anonim válasza:
A pattanás azt jelzi, hogy teli vagy méreganyaggal. Én a helyedben méregtelenítenék, nekem bevált.
2010. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
unokatesóm öklönnyi pattanásoktól szenvedett, de elkezdte használni az aknesolt, és neki nagyon bevállt! mielőtt sokat költenél fogamzásgátlókra, előbb próbáld ki ezt!
2010. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ne szedj fogamzásgátló...kis hormontartalmúak? akkor miért szenved a legtöbb nő miután abbahagyták a szedését?
2010. aug. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

vagy ird ki azt a kérdést, h akik abbahagyták a fog.gátló szedését azoknál milyen panaszok jöttek elő...és akkor meglátjuk megéri-e

de sztem NEM

2010. aug. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

barátnőm 18 éves és neki is pattanásos az arca de ha szexel akkor nagyon szép lesz!

próbáld ki

2010. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!