Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan vegyem rá? Azt mondja...

Hogyan vegyem rá? Azt mondja hogy fiatal vagyok hozzá és még nem kell, igaz?

Figyelt kérdés

11 éves lány vagyok,izzadós(hónaj,)anyukám azt mondja hogy még nem kell izadság gátló,de én már szeretnék.Sosem beszélünk ilyenekről,fel sem világpsított még soha.Nálunk a felnőtté válás tabu téma.Szval koromhoz képest érett vagyok közepes a cici fixem is,1,5 éve van már fehér folyásom szőrös vagyok,szval érett,de anyukám nem enged szőrteleníteni,se hónaj spért!

Mit tegyek?Próbálom rávezetni hogy szeretnék,de mindig odajukadunk ki hogy én még pici vagyok hozzá!hogy vegyem rá?


megjegyzés:bocsika a helyes írási hibákért.


2010. jún. 22. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
elmész és veszel egy 500 Ft-os dezodort a drogériában a zsebpénzedből - stiftet vegyél(ha nincs zsebpénzed, kérj apádtól vagy vidd vissza az üres üvegeket a boltba)
2010. jún. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja és egy csomag eldobható borotvát is vehetsz a hónaljadra
2010. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és mivel kezeljem utánna?
2010. jún. 22. 19:28
 4/9 A kérdező kommentje:
az spé vagy kenős?mert én sprét szeretem a kenőset anyám elhordta
2010. jún. 22. 19:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a golyós dezodorral jobban jársz, a spray dezodorok nem olyan hatásosak.
2010. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a gólyos nem szeretem :S
2010. jún. 22. 22:16
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Te csak halgass anyádra, igaza van

Felnőtt korban is káros az izzadás gátló és ezt kevesen tudják. Az izzadás gátló ugyanis befedi a pórusokat és az nem egészséges, hosszú távon még mellékhatásai is lehetnek

2010. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez elég nagy baj, hogy nem beszéltek a felnőtté válásról. Akkor mit fogsz gondolni, ha megjön a menstruációd. Elég ijesztő lehet egy kislány számára, hogy nem tudja mitől jön vér a puncijából. Dezodort is vehetne Anyukád, ennyi idős lánynak már szüksége van rá. De leginkább arra lenne szükséged, hogy legyen valaki, akivel bármit megbeszélhetsz, és ez a valaki, Anyukád lenne.
2010. jún. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%

szerintem anyudnak is igaza van. ha nem engedi ,mosakodj meg naponta, sőt ha nagyon kell többször is.

én kb. egy fél éve borotválom,és már idegesít,hogy majdnem naponta kell.

ha valami kérdésed van ,írj nyugodtan.

amúgy nekem a sprayből jó a Lady Speed Stick ,az a kicsi,amelyikből van kék,lila,rózsaszín..A kék az nállam bevállt,tökéletes volt.

De ha nagyon zavar,és leszeretnéd borotválni,akkor mutasd meg,ha ,,annyira nagy,, mutasd meg anyudnak és szerintem megérti. de ha mégsem ,akkor vegyél egy borotvát,és borotváld le.de szerintem nem éri meg,én már nagyon unom,hogy naponta kell..majdnem..


13vagyok:)

2010. jún. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!