Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok erről ?

Mit gondoltok erről ?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és 5 éve inkontinenciám van. Az a fajta, ami csak nevetésnél van. Voltam orvosnál, a nevét is mondta, de nem jut eszembe most. Mit gondoltok, annál az inkontinenciánál, aminél nekem az egész nadrágom olyan lesz, 10 hét alatt intimtornával elmúlhat?



Tudom, hogy van műtét, és hogy nem vagytok szakértők, csak úgy voltam vele, hogy ha megkérdezem a véleményeteket nem vesztek vele semmit:)



2020. júl. 26. 09:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenféle képen ajánlatos az intim torna. Mielőtt kés alá fekszel inkább ezzel kezd és csak végső esetben operáltasd meg magad.

Amugy szerintem már fiatal kortól be kellene iktatni az intim tornát a mindennapokba, sajnálatos hogy legtöbb nő csak terhesség alatt szerez tudomást ennek a fontosságáról.

2020. júl. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!