Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vannak még, akik ennyire...

Vannak még, akik ennyire rettegtek a nögyógyásztól?

Figyelt kérdés

Már 3hónapja próbálom magam rávenni, hogy elmegyek!

Régebben voltam már,de most már nagyon ideje lenne egy rákszürésnek,meg gyógyszert is szeretnék iratni.

Ha csak rá gondolok már görcsbe rándúl a gyomrom!

Tiszta depressziós lettem e miatt!!!

Bebeszélek magamnak minden hülyeséget,és félek, hogy talál valamit az orvos!

Na de legjobban a vizsgálattól félek, hogy fájni fog...

Tudom, a vizsgálat 2-3 perc lenne, de akkor is!

Most tényleg ilyen szörnyü, vagy simán ki lehet birni.

Ti, hogy gyözitek le a félelmeiteket?


2010. aug. 1. 20:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%
Én is rettegek tőle,egyszer voltam azóta nem.Egyszerűen nem tudom rávenni magam.Nagyon megalázó volt és a doki is bunkó volt pedig nem volt rá oka.Amikor szóltam neki hogy nagyon fáj (nem nyafogtam csak sikosítás nélkül két ujjal...és még szűz is voltam)akkor azt mondta fogjam be ez nem fájhat.
2010. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%

20:21-es válaszolóvan teljesen egyetértek!

Én is kib*szottul félek a fogorvostól, mikor legutóbb elmentem, a muter a várakozóban közölte, hogy köpni kell és öblögetni, mert lehet, hogy foghúzás lesz... Csak tejfogról volt szó, de én fogtam a cumómat és rohantam lefelé a lépcsőn, kifele az orvosiból. Utána alig mertem elmenni mégegyszer...

Azonban a nőgyógyászati vizsgálattól sokkal inkább kiráz a hideg. Még sosem voltam (és nem mostanában fogom elkezdeni, mert még túl fiatal vagyok hozzá), de ha csak rá gondolok, görcsbe rándul a gyomrom. Elvégre ott egy teljesen idegen ember, akivel még sosem találkoztál, de neki kell bemutatnod a nemi szervedet... WÁÁÁ! Bele sem akarok gondolni. Osztálytársam anyja sosem volt még nőgyógyásznál, panasza sem volt. Lehet, hogy én sem megyek, egyszerűen depresszióssá válnék a kínos helyzettől...

2010. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem fáj a vizsgálat, meg sem éreztem mikor felrakta a kacsát. nem kell elefántot csinálni a bolhából.
2010. aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan orvost kell választani, akiről jókat hallottál. Én is nagyon rettegtem tőle, ezért kerestem inkább nőt. Aztán utólag rájöttem, hogy felesleges volt ennyit szenvednem rajta:)
2010. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
16 vagyok.Én egyáltalán nem féltem, nagyon rendes volt a doki. Simán kilehet bírni, szóval nyugi.:)
2010. aug. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Mikor először mentem kicsit izgultam,de semmi extra,ez 4 éve volt,azóta is minden évben járok rákszűrésre,és ha bajom van akkor csak simán a dokihoz.Természetesen kell keresni egy jó hírű orvost,aki szimpatikus is!Én először se éreztem kellemetlenül magam,az orvos is nagyon kedves volt,meg nem avgyok egy szégyenlős,félős csaj,nincs ebben semmi.Neki ez a munkája,neked meg szükséged van as szolgáltatásra=) Nem kell félni,nem fáj,nem rossz,nincs semmi gáz,csak bátran,meglátod nem lesz rossz.ha rossz élményeid is voltak,akkor is el kell menni,mert erre szükség van,az egészséged érdekében ennyit megtehetsz,főleg mivel ez nem fájdalmas.csak nyugi,jelentkezz be,aztán menj el,nem kell izgulni,nem lesz semmi félelmetes!
2010. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak csatlakozni tudok az utolsó kommentelőkhöz.Semmi nem fáj!!!A kacsa az hideg,ennyit érzel.Amikor kenetet vett és nem éreztem semmit,csak láttam,hogy mivel csinálja,ezért tudtam,hogy most történik.Elötte pedig megvizsgálta a méhem.Úgy,hogy betette két ujját,a másik kezével pedig felül nyomkodta meg egy kicsit.Ez sem fájt!Voltam hüvelyi ultrahangon is (ez nem kötelező,csak nálam talált valamit,amit meg akart nézni).Az pedig olyan,mint egy bot,ami kb úgy néz ki,mint a pénisz,csak nem annyira vastag.Erre óvszert húznak és felhelyezik.Ez gyakorlatilag egy kis kamera és a monitoron látja,hogy mi van belül.Ez sem fájdalmas,egy kicsit sem.Persze érzed,hogy van benn valami,de ezenkívül mást nem érzel.

Az egész nőgyógyászosdiban az a legrosszabb,hogy olyan ember elött kell levetkőzni,akivel közel sincs intim viszonyod,mégis lát téged bugyi nélkül és hozzád is ér.Ennél kellemetlenebb dolog nem történik egy nőgyógyászati vizsgálaton.Ha a szemérmedet le tudod győzni,akkor nyert ügyed van!

2010. aug. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
75%

Vigyorogva megyek fogászatra! fogszabályzó miatt, 5 db fogamat húztak, volt hogy egyszerre kettőt is, és egyet műteni is kellett és számtalant tömtek... A foszat miatt már egyáltalán nincs bennem már félelem, pedig volt nem is kicsi!

De a nőgyógyász........ Begörcsölök ha csak rágondolok!:S Sőt még akkor is begörcsölt a méhem, amikor csak anyukámat kísértem.:S Amikor kiértünk a kórházból már semmi bajom sem volt.

De biztos ez is csak olyan dolog mint a fogászat, addig tart amég meg nem találod/om a megfelelő orvost!


22/L

2010. aug. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!