Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásztól kérjem hogy...

Nőgyógyásztól kérjem hogy küldjön el hormonvizsgálatra vagy hogy szokás ez?

Figyelt kérdés
Több okból is, a menstruációm összevissza már évek óta, néha kimarad 1-2 hónapig is. Szőrösödöm, államon, köldök körül, alatt is egy csíkban, mellem körül is. Pattanásos vagyok, semmitől nem múlik el, már bőrgyógyásznál is voltam, nem használt egy szer sem. Azt olvastam hogy ez nem normális. Majd most megyek nőgyógyászhoz először, kérjem hogy küldjön el vagy mi?
2011. ápr. 15. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elmondod neki ezeket a panaszokat, magától is el fog küldeni hormonvizsgálatra, meg lehet hogy másra is. Ultrahangra, pl. Elég PCO gyanús sztem a tünetek alapján. Hány éves vagy?
2011. ápr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én fogamzásgátlót mentem íratni és olyat írt fel ami eltüntette a pattanásaimat és én is elég szőrös voltam de nekem nem ennyi helyen hanem inkább csak nagyon sűrű, erős volt de szerencsére a gyógyszer ezen is segített :))
2011. ápr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és nem is mondtam neki semmit hanem egyből ő javasolta azt a gyógyszert.
2011. ápr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne nőgyógyászhoz menj, mert azok erre a problémára fogamzásgátlón kívül az égvilágon semmit nem tudnak adni.

Háziorvostól kérj beutalót endokrinológiára.

2011. ápr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!