Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akit hajhullás miatt küldtek...

Akit hajhullás miatt küldtek hormonvizsgálatra, annak mely hormonjait vizsgálták meg?

Figyelt kérdés
Nők válaszoljanak,légyszi!
2010. júl. 16. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigy!
2010. júl. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia nem voltam hormon vizsgálaton. de nekem is nagyon hullik a hajam. voltál vérvételen ot is emgtudják állapitnai ha van bajod de tudod csillapitnaia hajhullást csalán "teával" öntsd le forro vizzel a csalánt és azt a hajdra(a fodrászom javasolta aki egyébként haj gyógyász) bár nekem mástól hullik a hajm(vitamin hiáyn stb..) remélem tudtam segiteni ha nem is sokat.
2010. júl. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Túlvagyok egyszerű vérvételen (semmi), góckutatáson (hasi, nyaki), fogorvoson, nőgyógyászaton, revalidon, bánfi cseppeken, dercoson, csalánteán, vastablettán, oltre készítményeken, stb.

Már csak ez maradt, meg a stresz és a környezetszennyezés.

2010. júl. 16. 23:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ha minden vizsgálaton voltál, akkor valóban a stressz okozhatja. Képzeld ismerek egy lányt, kb. 10 évvel ezelőtt a vizsgaidőszakában annyira elkezdett hullani a haja, hogy foltokban megkopaszodott. Úgy emlékszem két évig parókát hordott, de nem rég találkoztam vele, és eredeti haja van. Ne ilyedjél meg, de a stressz kiválthatja a hajhullást.
2010. júl. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak is pajzsmirigy miatt hullott a haja. Bár neki más tünetei is voltak, pl. kézremegés, meg nagyon lefogyott.
2010. júl. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy értemminden vizsgálaton voltam, csak hormont nem néztek még. Viszont elszállt a bizodalmam az állami egészségügyben, maszekban csináltatnám, de felkészültebbnek érezném magam, ha tudnám mit is kell megnézni hormon témakörben. Pajzsmirigy tippet is köszönöm!
2010. júl. 17. 14:31
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, és több mint 4 éve tart (az utolsó szülés óta), diszkréten de folyamatosan. Szóval nem tartom átmenetinek :-(
2010. júl. 17. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!