Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vannak még, akik ennyire...

Vannak még, akik ennyire rettegtek a nögyógyásztól?

Figyelt kérdés

Már 3hónapja próbálom magam rávenni, hogy elmegyek!

Régebben voltam már,de most már nagyon ideje lenne egy rákszürésnek,meg gyógyszert is szeretnék iratni.

Ha csak rá gondolok már görcsbe rándúl a gyomrom!

Tiszta depressziós lettem e miatt!!!

Bebeszélek magamnak minden hülyeséget,és félek, hogy talál valamit az orvos!

Na de legjobban a vizsgálattól félek, hogy fájni fog...

Tudom, a vizsgálat 2-3 perc lenne, de akkor is!

Most tényleg ilyen szörnyü, vagy simán ki lehet birni.

Ti, hogy gyözitek le a félelmeiteket?


2010. aug. 1. 20:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a fogorvostól rettegek,de még jobban mint te a nőgyógyásztól. Meg a kórházakba bemenéstől is kiráz a hideg.


A betegségektől is félsz, de ezzel sem vagy egyedül én is!

2010. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem. Leginkább úgy tudod megkönnyíteni a helyzeted, hogy keresel egy szimpatikus, megbízható, jó hírű nőgyógyászt, akár nő is lehet, ha azt nem érzed olyan kellemetlennek. Mindig hozzá jársz, és nem 5-10 különböző embernek kell megmutatnod magad.

A vizsgálat valóban kellemetlen, de számomra egy fogorvosi látogatás sokkal, de sokkal rosszabb.

Ha jó a doki, előtte, közben el is mondja, hogy mikor mit, miért csinál, és te mit csinálj. (pl. csússz lejjebb a széken, hogy jobban elérje a méhszájat rákszűrésnél).

2010. aug. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
33%
Én is fosok, nem is voltam még, és amíg nem muszáj, nem is megyek.
2010. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Nálatok ez hogy van, hogy jobban féltek a fogorvostól? :O Azért a számat nem tartom annyira intim helynek. :D Bár valószínűleg engem meg más nem ért...
2010. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A fogorvostól is félek,de oda hála istennek most nem kell mennem!Bátorságot kívánok neked!
2010. aug. 1. 20:21
 6/18 anonim válasza:
100%

Jaaj, ne izgulj! A rákszűrés az egyáltalán nem fáj!! De most végülis akkor voltál már, vagy még nem? Vagy voltál, csak nem rákszűrésen? ha így van, nem kell félni tényleg, a tény, h meztelenül kell terpeszteni egy orvos előtt, sokkal kellemetlenebb, mint maga a vizsgálat. (Pedig én aztán nem vagyok egy "tághüvelyű",sokszor a szexszel is megkínlódunk..)

Én pl a fogorvosól félek, de ott van is okom, mert egy fúrás igencsak tud fájni. Na de egy nőgyógyászati rákszűrés... :) Szóval nyugi, nem lesz semmi gáz;)

2010. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Hát ez az!Sajnos muszály menni!Szabályosan sírógörcsöt kaptam múltkor , hogy most mi lesz,aztán végül nem mentem el!

Nem emlékszem rá, hogy milyen érzés maga a vizsgálat!

Mi a kellemetlen benne?

A fájdalaom, vagy az, hogy egy idegen elött kell szétterpesztve mutogatnod magad?????????????

2010. aug. 1. 20:26
 8/18 A kérdező kommentje:
Voltam már kb 6éve rákszürés is volt!Minden,és túléltem pláne, hogy müteni is kellett....Nincsenek jó emlékeim, talán érthetö, de egyszerüen rettegek!
2010. aug. 1. 20:29
 9/18 A kérdező kommentje:
Attól félek, a legjobban mikor felhelyezi a kacsát, hogy az milyen érzés fáj????Ha már az bennt van, akkor a többit csak túlélem valahogy...
2010. aug. 1. 20:32
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Én is utálom a nőgyógyászati vizsgálatot :-(

Szükséges rossznak fogom fel és így valahogy túlteszem magam rajta.

2010. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!