Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tudnék csinálni ezzel h...

Mit tudnék csinálni ezzel h ekkora?

Figyelt kérdés
a nagyajkam nagyon nagy és eléggé kilóg...ez engem is zavar de szerintetek a pasikat is?
2010. júl. 25. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz vele csinálni, max plasztikai műtét. A pasikat nem zavarja.
2010. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy a nagyajkam,és baromira szégyelltem,de aztán rájöttem hogy a pasiknak mindegy,csak punci legyen :)

Szóval emiatt szerintem ne aggódj :)

2010. júl. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyan már. :)

Van amelyik fiúnak az egyik heréje lejjebb van mint a másik.

Aki szeret annak így tetszel, aki meg megszólja az menjen a búsba!

Nekem az egyik ajkam valamivel nagyobb mint a másik, 6 éve férjnél vagyok, de a páromnak még fel sem tűnt. :D

Sajnos nem születhet mindenki tökéletesnek.

2010. júl. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Létezik plasztikai műtét, de szerintem teljesen felesleges. Hidd el, hogy tényleg nem zavarja a pasikat :)
2010. júl. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egyik hozzászóló tökéletesen megfogalmazta, mindegy csak pucni legyen! :))) Ne zavarjon, senki sem foglalkozik ezzel! Mindenkié más és mindenkié szép, nincs ebben semmi különös. Két egyforma pénisz sincs, és ami neked jó és kielégítő másnak kevés, vagy nem olyan... meg fogod találni a párod! Amúgy szerintem ezt ha nem mondod, senki még csak észre sem veszi! :) L27
2010. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okéss köszönöm szépen:)..már nem is érdekel :D
2010. júl. 25. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!