Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ebből ekkora ügyet kellett...

Ebből ekkora ügyet kellett csinálni?

Figyelt kérdés

Nem rég tértem rá a gportal.hu-ra. Eddig csak mlap-os oldalaim voltak. Ott ha egy oldalnak kivolt téve a buttonja egy másik oldalra akkor az azt jelentette,hogy az az oldalé. A gportálon viszont úgy van,hogy mindenki csinál a cseréinek képet. Ezt viszont én nem tudtam. Az egyik oldalról leszedtem a buttont. Kb 2 napra rám írt(Vendégkönyvbe) az oldal szerkesztője akiéről leszedtem hogy: Szedjem le azonnal, mert ez nála lopásnak számít, és,hogy így meg úgy meg amúgy. Jó én még aznap leszedtem. Az ő Vendégkönyvében eképpen kérten bocsánatot:


Szia!Bocsi a kellemetlenségért, kérlek ne haragudj! Mivel még csak kb 1hónapja szerkesztek oldalt ezétrt azt hittem,hogy az a kép az oldal buttonja.(mlap.hu-n úgy volt) Bocsi!


Amúgy jó lesz a dizi:)


Utána kitöröltem az ő felháborodott üzenetét.

Erre ma ő írt egy elég ócsárló bejegyzést nekem:


Szia már boccs! De mégis mért törlöd az üzenetem?? legalább annyi gerinced lehetne, hogy akkor rám írsz hogy boccs vagy valami ha már törlöd a \\\\\\\\\\\\\"jelenlétem\\\\\\\\\\\\\"...-.-\\\\\\\\\\\\\" Úgyhogy....Legalább lecserélted a képet... De akkor is elég szemét vagy!...


2010. máj. 28. 19:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat az összevisszaságért és a helyesírási hibákért, csak nagyon felidegesített!
2010. máj. 28. 19:37
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez egy idióta. :D De mindenki kb., aki ilyen szarokkal foglalkozik.
2010. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nomostan eme tényálladék egyetlen eccerű ámbár nyomós okbúl eredeztethető: bocsánat kírísed nem vötte íszre az illető.
2010. máj. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Semmi közöm az oldalszerkesztéshez, de ha leszedted a cuccot, és a lehető legilledelmesebben bocsánatot kértél tőle, akkor joggal lehet rá igényed, hogy ne éktelenkedjen az üzenete a vendégkönyvedben. Ha ezt ő nem látja át, és balhézik, hát akkor egy frusztrált balf*sz.
2010. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ez hülye???!!

ennek mi van az agya helyett szar?

2010. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az előző vagyok ez az emberi kis lény nem norrmális agyára ment az oldalszerkesztés menyjen az anyjába én is nagyon felhúztam volna magam és elkültem volna a jó büdös francba

öhöm...elnézést :/

2010. máj. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát lehet :D
2010. máj. 28. 20:03
 8/10 A kérdező kommentje:
Semmi probléma:D
2010. máj. 28. 20:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Eléggé hülye
2010. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele,hülye..
2010. máj. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!