Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhe hüvelygombán segíthet a...

Enyhe hüvelygombán segíthet a Lactacyd Femina?

Figyelt kérdés
Mármint nincs sárga, büdös folyásom, csak egy kicsit piros és viszket a nemiszervem. Az intim mosakodó gél segíthet?
2008. nov. 19. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Vagy használj Canesten krémet.
2008. nov. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Menj el a nőgyógyászhoz,ha nem tudod,mi a baj,ha pedig biztos vagy benne,akkor szerintem is használj valamilyen krémet,mert a Lactacyd csak lemosó,tisztálkodási eszköz,nem gyógyít semmit.
2008. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszi

csak gondoltam,ha visszaállítja a hüvely flórát, akkor az elszaporodott ott élő gombákat is helyre hozza, nem? Mert nem pisiltem idegen helyen, soha nem ülök rá, cska itthon a wcre, higiénikusan tisztálkodok, a pasim is(sőt!!!), nem szedtem antibiotikumot....csak sok volt a stressz....és így gondolom, hogy attól lehet az enyhe viszketés, hogy kicsit felborult odabent a rend, erre jó a lemosó nem???? Végül is ez a funkciója???

2008. nov. 19. 19:44
 4/12 anonim válasza:
91%
sajnos én is ilyen helyzetben vagyok, vettem canesten hüvelytablettát, ha kivül van fertőzésed az elterjedhet a hüvelyedben is, ezért inkább előzd meg és szerintem használj canesten combit(tabi+krém)
2008. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
En azt javasolom hogy nem erdemes kiserletezni,inkabb a nogyogyasz mondja meg a pontos diagnozist mert tobbfele fertozes letezik.Nekem peldaul semmi tunetem nem volt,se folyas se viszketes megis kimutatta a Papanicolau teszt(2-es)ami fertozes.
2008. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem segített, viszont Nizoral tablettát szedtem 7 éve, azóta nem tért vissza hála'!
2008. nov. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

több helyen olvastam már, hogy a joghurtos tampon is úgy segít a hüvelygombán, hogy helyre állítja a hüvely flóráját, ami felborult és így elszaporodtak a bacik ill. a gombák. A lemosó nem így működik???

Egyáltalán nem is tudom, hogy gomba-e....volt már ilyen és elmúlt magától....az is lehet, hogy nem gomba, csak felborult egy kicsit a ph-m?? És megint rendbe jön? Nagyon soká tudok még dokihoz menni, mert külföldön élek....itt nincs dokim...

2008. nov. 19. 21:04
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fordulj dokihoz, azért az biztosabb!
2008. nov. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

én hajlamos vagyok a hüvelygombára. a dkim azt mondta hogy havonta egyszer amikor a legerősebb a folyásom akor hazsnáljak hüvelyöblítést,mert az helyreállítja a flórát, igy is tettem két hónapig jó is volt, de most emgint előjött és most gyógyszertkaptam rá,de azerintem nekem ez sem fog segíteni és megint előjön majd.nah mindegy ,ez nem ide tartozik


itt egy oldal: www.dolhay.hu

2008. nov. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindennap használtam intim lemosót, és irrigáltam, és 3 napja nincs egy tünet sem. Ezek szerint elmúlt ugye?
2008. nov. 25. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!