Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyviszketés. Mi segíthet?

Hüvelyviszketés. Mi segíthet?

Figyelt kérdés

Diszkomfort, viszkető érzés a hüvely tájékán kívül és belül.


Nincs rendellenes hüvelyfolyás vagy szag.

Néhány napja kezdődött, voltam sátorozni pár napot, ahol intim törlőkendővel tudtam csak tisztán tartani magam. Fórumokon olvastam, hogy ettől is előfordulhat... Mondjuk nem is az a lényeg hogy mitől s hogyan, hanem hogy van.


Mi segíthet? Már gondoltam a nőgyógyászra, de teljesen le vagyok égve, és nincs kitől kölcsönözzek rá. Canesten krém esetleg segíthet? És ha igen, ezt lehet vény nélkül is kapni?

Még nem tapasztaltam hasonlót, ezért nem tudom mit tegyek.

Előre is köszönöm a segítő válaszokat!

20L


2011. máj. 4. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztk-ba ingyenes a nőgyógyász, mindenképpen el kell menned! A Canesten csak gombára jó, de Te nem tudod megállapítani, hogy mi bajod van.
2011. máj. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Canestent lehet vény nélkül venni igen, de ahogy már írták előttem, SZTK-ba menj el, ott nem kell fizetned!
2011. máj. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
2011. máj. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mi az az Sztk? :p Romániában élek, és nem hallottam még róla. És olyan egyéb helyről se hallottam ahol ingyen vizsgálnának...

jaaaj mit tegyek? :(


(Harmadik válaszoló, kívánom hogy neked legyen hasonló problémád, és neked is ilyen idióta válaszokat adjanak csak, mint te nekem. Sosem értettem minek veszik a fáradságot az ilyen emberek a válaszolásra...)

2011. máj. 4. 10:03
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Azt azért ne mondd, hogy Romániában nem létezik ingyenes egészségügyi ellátás.


Ui. köszi a jókívánságot, de bajos lesz, nekem nincs olyanom.:))

2011. máj. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezért írtam hogy hasonló... A pasiknak is lehet ilyen körű problémájuk:)Egy kis candida a lány részéről és kész vagy te is:p

Na de lényegtelen. Nem kívánok neked rosszat, csak máskor ne válaszolj, kérlek:)

2011. máj. 4. 10:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztk-nak a kórházat hívják ahol ha a biztosítási jogviszonyod rendezve van (pl.:tanulsz, dolgozol stb.) akkor ingyenesen igénybe veheted az egészségügyi szolgáltatásokat.
2011. máj. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm! Azt hiszem megérdeklődöm az itteni kórházakban hogy van ez. Tanuló vagyok, és épp nemrég csináltattam a biztosításom...
2011. máj. 4. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!