Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » (ezek a kérdések azokhoz...

(ezek a kérdések azokhoz szolnak akik már akartak vagy valamelyik barátjuk/rokonuk akart öngyilkos lenni). Szoval mért akart (ál) öngyilkos lenni? Hogy tudta (d) lállitani magadat? Mi segitett abban hogy abbahagyja (D)? A szülei (D) tudtak rola?

Figyelt kérdés
ez végűlis egy egész személyes kérdés igy elöre is köszönöm a válaszokat.
2010. jún. 13. 09:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nem!
2010. jún. 13. 15:39
 12/15 anonim ***** válasza:

több barátom akart öngyilkos lenni. begyógyszerezték magukat. mind2 kórházban volt. de túlélték. mind2n kapcsolati probléma miatt.

egy ismerősöm huga felakasztotta magát.

az apám több rokona is öngyilkos lett. (okokat nem tudom és nem is érdekel...)

tobábbá több olyan embert ismerek aki "csak" "nyavajgott" evvel hogy az lesz.


parancsolj:P

2010. jún. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. jún. 14. 08:23
 14/15 anonim ***** válasza:
Bennem is többször megfordult de senki nem tudott róla. Na jó 18 évesen középsuliba de nem komolyan .Barátnőm se hitt nekem (nekem sose voltak igazán barátaim és azok is rövid életűek voltak .így úgy éreztem senki nem szeret). Aztán főleg iskola teljesítések miatt többször (elmúlt 3 évben). Szóval teljesítés miatt,senki se szeret,mindenki csak a terhére vagyok és hasonló plusz egyéb miatt akartam.Aszem anyukám nagybátyja az volt mert 18 éves volt aszem amikor kiderült,hogy epilepsziás . Én is az vagyok. Ha örökké kezelés alatt kéne állnom meg gyógyszert szednem tuti akkor is az lennék.
2010. jún. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
én is öngyilkos akartam lenni több hónapos depresszió után mert nem birtam hogy mindenkinek meg kell felelnem és mindenki a tökéletességet várta el tőlem...aztán az egyik nap borzasztóan éreztem magam sírtam,ordítoztam,vagdostam magam és megakartam halni ...de aztán valahogy eszembe jutott a családom és az a pár igaz barátom és végig gondoltam ideáig miért is tartottam ki...és rájöttem hogy nem magam miatt nem szabad öngyilkosnak lennem hanem azok miatt akik szeretnek...mert miattuk kell erősnek lennem!!!
2014. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!