Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depresszió lehet?

Ez depresszió lehet?

Figyelt kérdés
A szüleim 2 éve külföldön élnek, én itthon vagyok a nagyszüleimmel és a húgommal. A húgomról javarészt én gondoskodom, mintha az anyukája lennék. Kb 2 hónapja elment a kedvem mindentől. A kedvenc sportomtól, a bulizástól. Félek, hogy meg fogok halni. Mindenféle betegségre gondolok, ez is megijeszt.. Fáj a fejem minden nap, sokszor a mellkasom is, a hátam. Koncentrálni alig bírok, sokszor van álomérzésem és rettentő fáradt vagyok, ha tehetném, csak pihennék egész nap. Van megoldás? Hogy tudnék újra jókedvű lenni és csinálni dolgokat? Van barátom, akivel nagyon szeretjük egymást,próbál segíteni mindenben. Barátnőim is vannak, de sokszor nincs kedvem beszélni velük sem.. :( 16/L

2018. febr. 20. 18:30
 1/2 Libers Pertz ***** válasza:
Minden a fejben dől el. Sőt a depresszió onnan indul. Döntsd el és túl leszel rajta.
2018. febr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
D-vitamin, sok napsütés, séta, sport.
2018. febr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!