Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 22 éves vagyok (férfi), Nincs...

22 éves vagyok (férfi), Nincs erőm nagyon gyenge éshatározatlan, önbizalomhiányos a lekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. szept. 28. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Változtass a táplálkozásodon. Keress egy szakértőt.
2017. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sablonnak tűnik, de kezdj sportolni.

Erőt nyerhetsz belőle, mert elsajátítod azt a képességet, hogy annak ellenére, hogy fáradt vagy csinálod tovább (például ha már 2 éve nem futottál csak a busz után, most meg nekiállsz és 3 sarok után jó lenne feladni de nem adod mert elhatározod 10 percet legyél már képes kocogni -ez csak egy példa lehet más is). Ezt a fajta kitartást aztán más területen is lehet használni az életben.

Nekem is voltak, vannak önbizalommal kapcsolatos gondjaim, mint látod nem múltak el teljesen, de lehet őket csökkenteni, hosszabb távon talán meg is lehet szabadulni tőlük.

Ezen kívül olvashatsz önsegítő könyveket is, vannak egész jók.

Mellettük párhuzamosan meglátogathatsz egy pszichológust, csak néhány tanácsért 1-2 hetente egy órára benéznél :)

Csinálj olyan dolgokat akár apróságokat amik sikerülnek. A sikerélmény segít.

Ha vannak barátaid (és normálisak) tőlük is kérhetsz segítséget.

24/f

2017. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!