Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan lehet tudni, ha egy...

Honnan lehet tudni, ha egy férfi önbizalomhiányos?

Figyelt kérdés

Pl. társkeresőn vár megerősítést, mindenkivel le akar feküdni

Ilyenekre gondolok.



2016. jún. 18. 22:08
1 2
 1/11 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Nem néz a szemedbe.
2016. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 zóna_pocok válasza:
97%
Nem mer lanyokkal beszelni, nem nez rad, izgul, feszeng. Hatarozatlan, kirakja a farkat gyk-ra hogy innen kapjon pozitiv kommenteket stb.
2016. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

" kirakja a farkat gyk-ra hogy innen kapjon pozitiv kommenteket"


ez jo :D

2016. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

emberek és önbizalomhiány is sok féle van. ennek megnyilvánulásai is sokfélék lehetnek. nem feltétlenül mindegyik látványos, ahogy az sem biztos, hogy te pont szembesülsz majd az ő önbizalomhiányával.


lehet, hogy valaki csak bizonyos dolgokban, vagy egyes helyzetekben önbizalmhiányos, más dolgokban akár nagyon határozott és markáns véleményű is lehet. pl. nem mer leszólítani egy idegent, nem mer a főnökével vitábaszállni, nem mer állást foglalni, véleményt alkotni valamilyen témában, stb.

az is könnyen lehet, hogy aki valamiben önbizalomhiányos, az máshol túlkompenzál, de ez sem törvényszerű.

2016. jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
96%

Kapcsolaton belül féltékenykedik.

Nem hiszi el,hogy elég jó a partnerének.

Mindig visszaigazolást vár mindenre .

2016. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

a legvalószínűbb jele a hétköznapi önbizalomhiánynak, hogy nem mer elhívni egy randira, nem mer felhívni, nem meri megfogni a kezed, nem mer kezdeményezni, nem mer kimondani dolgokat.

a legpraktikusabb kezelése az ilyen helyzeteknek, hogy ha úgy érzed, hogy lélnie kéne, de nem teszi, akkor lehetőséget adsz neki, hogy könnyebben megtegye, célzást teszel, esetleg akár ki is mondod, engedélyt adsz, kezdeményezed, hogy történjen valami.


sok férfinak pont azokban a helyzetekben van önbizalománya, amikor a szokások szerint a férfinak illik/kell kezdeményeznie. gyakran pont ennek a nyomása miatt és talán azért, mert nincs benne tapasztalata, rossz élményei voltak, rossz mintákat látott, sok kudarc érte, stb. ha te megadod neki azt a kis bátorítást, segítséget, ami ezen átsegíti, hogy ne úgy érezze, hogy a bizonytalanba kell ugrania, hanem tudatod vele, hogy a kezdeményezésének örülni fogsz, akkor könnyebben megteszi és lehet, hogy más gondod sosem lesz később az önbizalomhiányával, mert utána már egyenesben van.

2016. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbálok elvegyülni, társkeresőt nem használok, de a második talált. Az éhező kutya mindent megeszik.
2016. jún. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én pl magabiztos vagyok a baráti körömben, de sokszor kevésnek érzem magam idegen emberek között addig amíg ez meg nem változik az által, hogy megismerek és megkedvelek egyet


akkor én most önbizalomhiányos vagyok csak azért mert az elején bénázok?

2016. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=4sTgUgM_Pq4


ez a csávó önbizalomhiányos? olyat tett amit sok ember nem merne, de bénázik ezért kevésnek érzi magát


attól eltekintve, hogy csak színészkedik

2016. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A hosszabb válaszokat írók, elég jókat írtak. A környezetemben is ezt látom.

De nem mindig látszik. Nekem pl. óriási önbizalomhiányom van, de még a volt barátnőim sem vették észre. Egyszerűen tényleg semmin sem látszott, ami feltűnő. Talán csak azon, hogy nem igazán akartam semmiben versengeni vagy társaság előtt bizonyítani.

2016. jún. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!