Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már paranoia? (Kocsmai eset)

Ez már paranoia? (Kocsmai eset)

Figyelt kérdés

Még januárban,egy belvárosi kocsmában ünnepeltük az egyik jóbarátom születésnapját.


Elmentünk WC-re,Én a zárható kabinba,Ő meg a piszoárhoz.

Visszafele poénból rámkopogott,amire én azt hittem,hogy valaki akar jönni.

Erre mondtam,hogy "foglalt". Utána tényleg kopogtam,én meg arra azt mondtam,hogy

"Várjá' má',megyek már...".

Kijöttem a WC-ből,és a csávó nézett rám. Én meg leáltam farkasszemet nézni,mert azt hittem,

mondani szeretne valamit. Nem emberkedni szerettem volna,csak tényleg úgy voltam vele,hogy

le akar cseszni,vagy ilyesmi. 2 másodpercig kb farkasszemet néztünk,mire kinyögtem,hogy "Tessék..."

,aztán elmentem onnan. Tudom,elnézést kellett volna kérnem...


Mikor mentünk haza a barátaimmal,ott állt a férfi,erre hallom az egyik csajtól,aki vele volt,hogy

"majd én leütöm". De,a pasas,mikor mentünk el,el nézett mellettünk,ez a "Menjetek már el" nézés.


Egyébként,jogos lett volna,ha leüt,persze.



Több hónapig ezen pörögtem... Mi van,ha majd összefutok vele,mikor legközelebb megyünk oda rá 1 évre (Vagy előbb).

Mi van ha bosszút akar állni? Rám küldi a haverjait,stb...


Ez már paranoia? Mert amúgy is túlgondolok sokmindent,és nem szeretem a konfliktusokat,vagy

ha már megtörtént,akkor azt ott rendezni. Lehet,paranoid személyiségzavarom van?



2017. szept. 5. 12:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom,olyan hülyén jött ki,lehet azt hitte,hogy keménykedni szeretnék,közben csak azt hittem még szeretne valamit mondani. Azóta még jobban figyelek arra,hogy senkivel se legyek bunkó.
2018. jan. 26. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!