Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már paranoia? (Kocsmai eset)

Ez már paranoia? (Kocsmai eset)

Figyelt kérdés

Még januárban,egy belvárosi kocsmában ünnepeltük az egyik jóbarátom születésnapját.


Elmentünk WC-re,Én a zárható kabinba,Ő meg a piszoárhoz.

Visszafele poénból rámkopogott,amire én azt hittem,hogy valaki akar jönni.

Erre mondtam,hogy "foglalt". Utána tényleg kopogtam,én meg arra azt mondtam,hogy

"Várjá' má',megyek már...".

Kijöttem a WC-ből,és a csávó nézett rám. Én meg leáltam farkasszemet nézni,mert azt hittem,

mondani szeretne valamit. Nem emberkedni szerettem volna,csak tényleg úgy voltam vele,hogy

le akar cseszni,vagy ilyesmi. 2 másodpercig kb farkasszemet néztünk,mire kinyögtem,hogy "Tessék..."

,aztán elmentem onnan. Tudom,elnézést kellett volna kérnem...


Mikor mentünk haza a barátaimmal,ott állt a férfi,erre hallom az egyik csajtól,aki vele volt,hogy

"majd én leütöm". De,a pasas,mikor mentünk el,el nézett mellettünk,ez a "Menjetek már el" nézés.


Egyébként,jogos lett volna,ha leüt,persze.



Több hónapig ezen pörögtem... Mi van,ha majd összefutok vele,mikor legközelebb megyünk oda rá 1 évre (Vagy előbb).

Mi van ha bosszút akar állni? Rám küldi a haverjait,stb...


Ez már paranoia? Mert amúgy is túlgondolok sokmindent,és nem szeretem a konfliktusokat,vagy

ha már megtörtént,akkor azt ott rendezni. Lehet,paranoid személyiségzavarom van?



2017. szept. 5. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon súlyos eset, vagy még mindig a pia hatása alatt vagy.
2017. szept. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Csá én vagyok az a pasi. Szerintem csak paranoid tünet ez, de ha még egyszer találkozunk életed végéig követni foglak!
2017. szept. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alkoholista,1 évben 3x ha elmegyünk inni,és akkor sem a tajt részegség a cél.
2017. szept. 5. 12:12
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon túlgondoltad :D

Miért ütne le, mert foglalt volt a wc? :D

Szerintem teljesen másra mondta, hogy majd én leütöm, már ha tényleg ezt mondta és nemcsak te hallottad ennek.

Azóta meg már tuti el is felejtette.

Eléggé beteges, hogy te ennyit agyaltál rajta és még mindig ezen kattogsz. Tényleg valami nem normális a gondolkodásodban, vagy abban, ahogy reagálsz dolgokra.

2017. szept. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Miért ütne le, mert foglalt volt a wc?"


Nem,hanem azért,mert elálltam vele farkasszemet nézni,és azt hitte lehet,hogy emberkedni szeretnék. Ő alacsonyabb volt mint én,lehet azt hitte,hogy azért is "kötök bele",holott nem.

2017. szept. 5. 12:15
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

8 hónapja volt!!!!

A másik pasi azt sem tudja már, hogy te ki vagy.

2017. szept. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyszeru tevedes volt, azt hitted a baratod. Ha ezt megmondod neki, akkor meg az a kis morgas se lett volna. Egyebkent meg a masik pasi tuti, hogy reg elfelejtette mar. Meg se ismerne megegyszer.
2017. szept. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez beteges paranoia. Ilyenek minden nap történnek a kocsmákban, mégsem verik félholtra egymást az emberek meg követik egymást hazáig, hogy aztán évekkel késöbb bosszút álljon.
2017. szept. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nem paranoia, ez (véleményem szerint) valamiféle szorongás. A paranoiát másra szokták érteni.
2017. szept. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne jogos az, hogy leüt, mert ránéztél 2 mp-ig és kicsit bunkón szóltál neki félreértésből? Aki ilyenért már üt, annak komoly agressziós gondjai vannak.
2018. jan. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!