Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rosszul vagyok, írnátok...

Rosszul vagyok, írnátok valami biztatót?

Figyelt kérdés
Általában jól kezelem a kényszerbetegségemet, még a dokim is megdicsért :-) most viszont épp gyenge pillanataimat élem. Borzasztóan szenvedek a gondolataimtól, mi szerint engem minden ember utál, undorodnak tőlem, nem vagyok normális ember és nem is vagyok a normálisak közé való. Teljesen magam alatt vagyok. Valaki tudna írni, linkelni, mutatni valamit, aminek segítségével túllendülhetek ezen az állapoton?

2017. júl. 13. 21:19
 1/8 anonim válasza:
100%
hasonlo helyzetben vagyok - bizato, hogy nem vagy egyedul? ne aggodj, lesz jobb, eros vagy es mindig tovabb kell kuzdeni! ❤
2017. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Jaj, dehogy vagy rossz! Én is voltam depressziós, és túlléptem rajta, csak csináld amit szeretsz, ismerkedj! Nézd úgy, hogy csak jobb lesz. Jön még szám a száz után! ;)
2017. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2017. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen!! Ha ez megnyugtat, nem vagy egyedül!!! Nagyon is sok ember vívja meg a harcait nap mint nap, sok pánikbeteg ember van, sokan magányosak, mert félnek társaságba menni, itt gyakorin is napiszinten több ilyen új kérdést is olvashatunk...

Teljesen megértelek és megértem azt, amiben vagy és amiket gondolsz-érzel. Én még nem lettem diagnosztizálva semminek, nem is szertnék a jövőben sem, de én is küzdök ilyen tünetekkel.

Engem az éltet, hogy tudom, hogy a környezetemnek szüksége van rám. Tudjad te is, hogy fontos vagy, egyedi vagy és számítasz! Nagyon is igaz az, hogy nincs tőlünk független valóság. Amúgy az én módszerem az ilyen hullámok esetén az, hogy megélem, de tudom, hogy úgyis el fog múlni. Az is segít, ha motiváló írásokat olvasok, legyen az egy internetes cikk vagy egy könyv, illetve ha zenét hallgatok (zongorazene). Van h egyiksem, csak a szabad levegő, meg a természet látványa (menj ki a kertbe ha van). Ha ez sem, akkor fantáziálok (abban van még némi pozitivizás). Távolinak tűnő dolgokról. Biztosan vannak még álmaid, ha igen, akkor könnyebb a kiút.

Ne feledd, hogy a felhők fölött is ragyog a Nap!

17.L

2017. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én is ebben az állapotban voltam, elég durván még tizenéves koromban.

úgy éreztem a világ megkönnyebbülne tőle ha megszabadulnának tőlem.

haragudtam ezért rájuk, és ezért kitaláltam azt, hogy halálra "kínzom" őket.

odamegyek ahhoz aki láthatóan csúnyán néz rám és kényszeresen rányomulok hogy beszélgessünk, és érezze magát minél szarabbul.

igyekeztem minél extrovertáltabban viselkedni, hogy SZENVEDJENEK TŐLEM!

feltettem az életemet arra, hogy az engem utálók életét utolsó vérig megkeserítsem.


...ez sokat használt.

évek múlva már tökre nem érdekelt mit gondolnak rólam.

mai napig vannak akik utálnak, de már arra sem fordítok energiát hogy a létezésükről tudomást vegyek.

sok-sok év telt el azóta.

37/l

2017. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Már jobban érzem magam :-)
2017. júl. 13. 22:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy normális? Gondolod van olyan? Nyugodj meg, senkit sem utál mindenki, de mindenkit utál valaki.

Jobbulást és fel a fejjel!

2017. júl. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hajrá, kérdező!
2017. júl. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!