Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sürgős! Nagyon rosszul vagyok!...

Sürgős! Nagyon rosszul vagyok! Szerintetek az idegtől vagyok rosszul? 26N

Figyelt kérdés
Párommal összevesztünk tegnap.Ma reggel óta ilyen fura bizsergés van a bal lapockámba.Kb.pár másodpercig tart.Szédülök.A vérnyomásom is ma 1szer180/154 re felment.Vettem be Frontint is.Zúg a fejem.Most már normalizálodott a vérnyomásom.A pulzusom is ingadozó volt 130volt a max.Lehet hogy nem komoly,csak az ideg, de fèlek.
2017. júl. 1. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
az idegtől lehet, nekem is ilyen panaszaim szoktak lenni ha stresszelek. Az infarktus vagy agyvérzés nem ilyen tünetekkel jelentkezik. Próbálj meg lenyugodni, igyál sok vizet és rendezzétek a kapcsolatotokat. Utána rendben lesz minden
2017. júl. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A lelki bajod oldd meg, ne Frontinnal. Átmenetileg jó, igaz. A pulzus, a vérnyomás is változó, stressz hatására megnő, de ez átmeneti. Ha tartósan így marad, akkor lesz okod aggódni. Mikor mama meghalt, 220/110/130 volt a VÉRNYOMÁSOM/PULZUSOM. Itt vagyok, fel kellett dolgoznom a gyászt. Ha fel tudod magadban dolgozni az összeveszést: jó, ha nem, kérj szaksegítséget. Bár gondolom az írta fel a nyugtatót is. Az átmeneti megoldás. A helyzeten kell változtatni, ami ezt kiváltja nálad. És akkor nem kell gyógyszer.
2017. júl. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Próbálok lenyugodni,de mégis félek picit!Iszom a vízet,magnéziumot is.Illetve még teltségérzet van a gyomromnál úgy hogy ma még enni se bírtam.Nagyon remélem hogy elmúlik!
2017. júl. 1. 19:08
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van!Nem is a vérnyomásom miatt aggódok.Hanem ez a bizsergés a lapocknál...
2017. júl. 1. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!