Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napokkal a forgalmi vizsga...

Napokkal a forgalmi vizsga előtt rosszul vagyok az idegtől, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szinte folyamatos hányinger és egyebek.

Jelenleg esélytelennek érzem a forgalmi vizsgát, képességek hiánya miatt. :(


Túlterhelt vagyok, a jogsi nagyon kellene és szeretné is, extra kevés a szabadidőm, életem semmi nincs, nehézségek nehézségeket követnek. A spórolt pénzem fogy - igen, örüljek, hogy egyelőre a spórolt az, ami fogy.


A nemsokára itt levő vizsga miatt totál rosszul vagyok, fizikailag is.


Mi a megoldás?


2017. jún. 20. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
egy tripla extra rövidital?
2017. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az a baj a módszereimmel, hogy amik azonnal oldják a szorongást, azokkal nem lehet vezetni (xanax és/vagy pár feles), amikkel meg lehet, azoknak idő kell (jóga, sport, autogén tréning.)Én azt mondanám, hogy előbb nyugodj meg, és majd utána ülj autóba! Főleg, hogy gyalog is szoktam menni.
2017. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azért ott az oktató is. :D tud fékezni.


Sportolni szoktam.

2017. jún. 20. 15:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Konkretan vizsga napjan delelött nem tudtam semmit csinalni csak feküdtem mert olyan ideges voltam. Vizsgan amikor a papirokat töltöttük ki pedig olyan rosszul voltan azt hittem elajulok. Föleg mert nagyon akartam h sikerüljön. 2x buktam . 3.jara mentem at. Szoval ha esetleg megbuksz az se baj , nagyon figyelj minden aprosagra. Gondolj arra h ugyis lesz meg lehetöseged vizsgazni. Es nem az eleted mulik rajta.
2017. jún. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Elég nagy baj... Szakmámban szeretnék elhelyezkedni a full monoton munka helyett, ehhez kell a jogsi.

A spórolt pénzem rohamosan fogy, persze a háztartásban is sorra minden romlik el, a fogaim is betegek és még vannak gondok.

Annyira túlterhelt vagyok, hogy a hétköznapok zömében otthon már csak zuhany, fekvés, 7 óra alvás. Hétvégente olyan fáradt vagyok (nem álmosság, lelki-idegi fáradtság), hogy a mosogatás nehezemre esik.

Önállóan élek, lakótárs van, de ő inkább nehézséget jelent, semmint segítséget.



Semmi életem nincs.

Hétvégente amúgy sokszor vezetés ill lelkigondozóhoz is járok.



A jogsiszerzés folyamatában százezrek vannak, oktatóváltás stb.



Úgyhogy de, a vizsgán az életem múlik.

2017. jún. 21. 10:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Mikor vizsgázol?
2017. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4es vagyok , elhiszem h vannak hondjaid ès h baromi sok penz elment ra , sajnos ez ezzel jar . Soksuor buktatnak vmi kamu indokkal mert pl nem adsz kenöpenzt vagy h ujra vizsgazz. Vicc :/ de sikerülni fog, bizz magadban ! A lenyeg h ugy vezess ahogy szoktal ne probalj tökeletes lenni mert akkor hibazol..
2017. jún. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Holnap. Jelenleg émelygek. Lassan lefekszem.

12 óra múlva. Jáááj.

2017. jún. 25. 22:20
 9/9 A kérdező kommentje:
Sikerült!!! De nagyon mákos voltam! :)
2017. jún. 26. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!