Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon erzekeny vagyok a...

Nagyon erzekeny vagyok a halalesetek hirere. Mit tegyek, hogy ne erezzem ilyen rosszul magam?

Figyelt kérdés
Annyira felzaklat halalesetek hire, foleg gyilkossagoke vagy amikor gyerekek halnak meg, hogy napokig remegek, masra nem is tudok gondolni. Van, amikor a sirast sem tudom visszafogni. Hogy tegyem konnyebben tul magamat ezeken? Nagyon rossz erzes belegondolni ezeknek az embereknek a szenvedesebe. Az, hogy az ember probal nem tudomast venni ezekrol a dolgokrol, nem mindig mukodik. Elobb-utobb belefut az ember vagy a valo eletben vagy a neten valami tragikus hirbe.
2010. máj. 26. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Jajj ezzel én is pont ugyanígy vagyok. Csak nekem még kiegészül azzal is, hogy magamra is veszem, és elkezdek agyalni, hogy mi van, ha olyan hal meg, akit szeretek, vagy esetlen én magam.:S

Sokszor álmodok is sajna ilyenekkel, és nagyon fel tudnak zaklatni.

Nem tudom sajnos, hogy mit lehet ezzel kezdeni, csak annyit tudsz tenni, hogy próbálsz nem gondolni rá.

2010. máj. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem is egesz nap ez jar a fejemben, rosszat is gyakran almodok, megha napkozben nem is jut eszembe ilyesmi. Agykontroll lehet a megoldas?
2010. máj. 26. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Az agykontroll nem tudom, hogy jó-e erre, nem értek hozzá.

Én a kineziológiát próbálom meg. Arról sok jót hallottam.:)

2010. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csak pszichologus segíthet...nincs más megoldás
2010. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kész..XD. Az érzékenység és a hülyeség közti határmezsgye igen vékony... Akkor most gondolj bele abba hogy mennyi ember veszti életét naponta, megsiratod az összeset?!?!
2010. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez is sokszor atfut az agyamon, de megsem mindegy, hogy valaki egy brutalis gyilkossagban 4 evesen hal meg vagy agyban, parnak kozt 80 evesen es azt tudja mondani, hogy leelte az eletet, elerte, amit akart, eljott az ido, es ott nem onhatalmulag ontja ki valaki az eletet.
2010. máj. 26. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:
a világon tuti hogy naponta több ezer gyerek veszti életét, vagy bűnesetben, vagy éhezésben lásd afrika... A világ olyan amilyen, törődj a magad dolgával, mert neked is élned kell...
2010. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
űez egy érzelmesebb ,gyenge idegzetű személyiségre vall, az ilyenek igazán jó emberek, nem kell sajnálni a dolgot kifelé,viszont belülről nyilván lehet elviselhetetlen a dolog,én nem tudom milyen érzés lehet,mert én ennek pont az ellentéte vagyok, nálam nagy a közöny ilyenkor. Ami tény,ezen a féle jellembeli sajátosságon nem igazán lehet változtatni,sokmindenen igen,de pont ezen sztem nem.
2010. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!