Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt hiszem elég erős depresszi...

Azt hiszem elég erős depressziós vagyok, de nem tudok megbízni senkiben, egy pszihiáterben sem! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
19/L
2010. máj. 6. 10:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én is inkább az orvostudományban és a gyógyszerekben hiszek! De azért köszi!:)Létszi a kérdésre válaszoljatok!!!!Van olyan módszer amivel rá tudom magam venni hogy meg bízzak egy pszihiáterben vagy ismertek egy megbizhatót???
2010. máj. 7. 10:03
 12/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, 10:49! Nézzél utána a keresővel az integratív pszichoterápia címszónak, s ha megismerkedsz e gyógymóddal, amely, sajnos, hazánkban mindössze csak két évtizedes múltra tekint vissza, meglelheted önmagadat és lelki békédet, segítségével. Saját tapasztalat alapján mondom.

Minden új dolognak esküdt ellensége az, aki a régiből él. Ezt meg lehet érteni. Volt, akit megégettek, mert az új felfedezés mellett tört lándzsát. Az indulatok, lám, ma is hasonlóak, mint fél évezreddel ezelőtt.

Saját tudásra érdemes támaszkodni, melyet ma már össze lehet szedni az interneten.

2010. máj. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hát,akkor minden jót kívánok, rongáld májadat a mérgekkel, amikor nem lenne muszáj. Életed végéig teheted.

Még annyit megkockáztatnék, hogy hiteinkből érdemes kidugnunk fejünket, új tények megismerésére, új ismeretszerzésre. Persze ezen munka nélkül, kapásból elutasítani, sokkal kényelmesebb.

2010. máj. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
NEM ÉRTEM MIÉRT NEM LEHET A KÉRDÉSRE VÁLASZOLNI!!!NEM AZT KÉRDEZTEM MENJEK E ORVOSHOZ VAGY SZEDJEK E GYÓGYSZERT EZT MAGAM IS ELTUDOM DÖNTENI!EGY ROHADT KÉRDÉST TETTEM FEL AMIRE LÁTOM MÁR NEM KAPOK ÉRTELMES VÁLASZT!
2010. máj. 7. 10:18
 15/18 anonim ***** válasza:

Bocsánat,hogy nem voltam eléggé világos.

"Most mit csináljak?"

-Ismerkedj meg az integratív pszichoterápiával, amely új tudomány; keress magadnak egy jól képzett integratív pszichoterapeutát, aki kigyógyít félelmeidből, depressziódból és depresszív hangulatodból eredő türelmetlenségedből is.

Szép életet kívánok!

2010. máj. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
56%
Igen, a homeopátia is kuruzslás, és pont nem gyógyszerügynök vagyok, hanem gyógyszerfogyasztó. Előtte volt kuruzslás is, de sz.rt se ért.
2010. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz megbízni senkiben, akkor miért kérdezel dolgokat ezen az oldalon azoktól az emberektől akiket nem is ismersz?? Bennük megbízol?
2010. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 vizililiom ***** válasza:
Kedves kérdező! Első lépésként: Az interneten nagyon sok depresszió-diagnosztizáló gyorstesztet találsz, csak ird be a keresőbe: depresszio teszt. Ez nem egyenértékű szakember felkeresésével, de indikátornak jó. Ha az jön ki, hogy valószinüleg depressziós vagy, akkor 2. lépés: túl kell magad tenni bizalmatlanságodon, menj el a körzeti orvoshoz, és kérd meg, hogy utaljon be a pszichiátriára. A depresszió kezelésében a leghatékonyabb a gyóhyszeres kezelés kombinálása pszichoterápiával. egyenként az egyik vagy a másik UGYANOLYAN eredményre vezet. Együtt a kettő még többre.
2012. aug. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!