Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem magam így?

Miért érzem magam így?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem érzem magam jól a bőrömben. Annak ellenére, hogy 25vagyok nagyon fiatalnak nézek ki, (aki nem ismer azok ha 18-19nek néznék már örülök... De fiatalabbnak szoktak.) amikor a gyerekkel városba sétálok vagy akármi,az embereknek az arcán csak azt látom,nem tudnak minket hova tenni, hogy most ő az öcsém e,vagy a fiam??!! Sok nő "megasszonyosodik" gyerek után, rám ez nem illik... 45kg voltam mikor terhes lettem,65kg lettem a végére. Nem voltam kövér,szinte "mindd a gyerekre ment",most kb ugyan annyi vagyok mint terhességem előtt. Vagy lehet kicsit vékonyabb is. Tele lettem striákkal,a hasam a derekam, de nagyon durván. Most én nem bálna akarok lenni vagy ilyesmi, félre ne értsétek,csak zavar,hogy engem is sokan gyereknek néznék. Zavar,hogy a bőröm ennyire csúnya lett.... Tudom ezzel nem kéne foglalkoznom, és mostanáig nem is érdekelt különösebben,de már ott tartok,hogy nem érzem magam nőnek. Semmi olyan negatív visszajelzést nem kapok ami erre okot adna, csak most egyszerűen ezt érzem. Mit tegyek,hogy kicsit több legyen az önbizalmam,ami eddig rengeteg volt,de mára már semmi nincs belőle. Segítséget kérek,nem oltogatást...
2016. okt. 10. 12:50
 1/1 A kérdező kommentje:
*néznek bocsi telorol írok.
2016. okt. 10. 12:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!