Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem magam ilyen...

Miért érzem magam ilyen rosszul? Van, volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

Mióta betöltöttem a 30. évemet azóta szorongok.

Félek a haláltól, félek hogy meghal az anyukám és akkor mi lesz velem...

Nem tudok semminek örülni, nem érzem jól magam.

Sokszor vagyok rossz kedvű és nem tudok örülni semminek.

Van két gyönyörű gyerekem, van férjem aki szeret.

Nem tudom mit csináljak magammal.

Gondolkodtam már hogy el kénne mennem pszihológushoz.

Szerintetek mit tegyek?


2016. aug. 10. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez durva, menj pszichológushoz.

Van 2 gyönyörű gyereked, egy férjed aki szeret, ennek igazán örülhetnél. Becsüld meg azt amid van és akkor nem leszel boldogtalan.

2016. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hasonló van velem is, időről időre visszatér. Ha jó dolgok történnek az életemben, akkor el szokott múlni. Egyébként nekem az segít, ha olyasmit tudok csinálni, amiben elmerülök, élvezem és még hasznosnak is érzem, vagy olyat, amiben kifejezhetem magam. Plusz a testmozgás is nagyon jót tesz.
2016. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbálj mélyebbre ásni önmagadban. Feltehetőleg valamiért nem érzed magad biztonságban a házasságodban sem. Ilyen idős korban az ember már egészségesen elszakadt a szüleitől és nem ők jelentik számára a biztonságot az életben.
2016. aug. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó hogy nem érzem magam biztonságban a házasságomban az biztos.

Sok volt a haláleset is mostanában...

Először 2013-ban meghalt a nagymamám, rá következő évben az anyósom, aztán egy közeli jó barátunk 38 évesen, 1 éve a nagypapám, idén pedig a nagynéném.

2016. aug. 10. 15:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló időszakom, elmentem pszichológushoz és jobban lettem. Szerintem menj el pszichológushoz, nehogy súlyosbodjon a szorongás.
2016. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A férjem külföldön dolgozik igaz már nem sokáig, de ez is közre játszhat hogy hiányzik és magányos vagyok.

Az a legnagyobb baj, hogy ez már a mindennapi teendőimben is akadályoz mivel nincs kedvem semmihez.

Természetesen megcsinálom, de így nem lehet élni.

És mint említettem mióta betöltöttem a 30-at lett ilyen súlyos a helyzet.

2016. aug. 10. 15:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért mondtam hogy menj pszichológushoz.
2016. aug. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!