Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitévő legyek, ha huszonéves...

Mitévő legyek, ha huszonéves szűz vagyok és emiatt nem érzem magam teljes értékű emberi lénynek?

Figyelt kérdés

25 elmúltam és szűz férfi vagyok. Emiatt úgyérzem, hogy alacsonyabb rendű ember vagyok, mert nem tapasztaltam egy teljesen természetes dolgot, amit ilyen életkorra már a legtöbb ember megtapasztalt.


Fél éve megpróbáltam elveszteni egy "olyan" nővel, de nem éreztem semennyi szexuális izgalmat és fel sem állt, pedig máskor van erekcióm, szoktam is maszturbálni.


Szerintetek mitévő legyek? Állandóan azon pörgök, hogy valami helyrehozhatatlanul kimaradt az életemből és nagyon elszomorított, hogy a nővel nem állt fel.



2016. aug. 11. 21:44
 1/9 anonim válasza:
Sok oka lehet annak, hogy nem jöttél izgalomba. Én pl. nem tudnék lefeküdni senkivel, akihez nem köt semmilyen érzelmi szál és nem kizárt, hogy én is így reagáltam volna. Lehet, hogy te is így vagy vele, de az is lehet, hogy csak izgultál. Előbbi esetben talán az lenne a jó, ha ismerkednél, randizgatnál, hátha összejössz álmaid nőjével. :) Szoktál amúgy randizni? Milyen tapasztalataid vannak? Amiatt meg nem vagy hátrányban, mert még szűz vagy. Én is 25 voltam, amikor elvesztettem.
2016. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi ennek az oka? Ronda vagy vagy nem ismerkedsz?
2016. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Gyere, majd en megoldom a gondot!

Terike neni

87/L

(Egyebkent miatt ne erezd magad kevesebbnek, mert hulyeseg. Amugy meg nincs rad irva, ne kosd az emberek orrara es kesz, nem fogjak tudni. K.rwanal meg nekem sem allna fel, undorodom az ilyen "noktol", plane ha belegondolok, hany dako jart mar benne, ki tudja mit szedek ossze tole stb.)

2016. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el ezt a hülyeséget, ez a legjobb, amit a közérzetedért tehetsz. A társadalom manapság túl nagy hangsúlyt fektet a szexre, ami az ember egyik legbensőbb magánügye. Egyáltalán nem jó ötlet prostituálttal elvesztened a szüzességedet csak azért, hogy túl legyél rajta, mert így a lelki oldal teljesen kimarad, pedig az a lényeg. Ezért nem állt fel, és jobb is így. Majd jön valaki, akivel kölcsönös szerelemben megtapasztalhatsz mindent, de ha nem, akkor sem leszel kevesebb, rosszabb ember.
2016. aug. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
47%

hmm ez érdekes én is ebben a cipőben járok, csak annyival egészíteném ki a kérdést, vagyis én arra lennék kíváncsi.

Hogy te nem gondolsz bele ha egy csajjal össze is jöhetne hogy mostanra hány pasi "próbálta fel"? nekem ez is elég nagy taszító tényező... mármint ha egy nő jól néz ki 25 éves korára átlag 10-30 partnere volt. Engem ez nagyon zavar...Te hogy vagy ezzel?

2016. aug. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Szerintem hülyeség rosszul érezned emiatt magadat.A reklámok meg a filmek el akarják hitetni velünk hogy minden a szexről szól pedig ez nem igaz:a szex nem szükséglet csak a házastársi kapcsolat kifejeződése.
2016. aug. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenkkinek jön össze korán, nekem is 26 évesen jött össze a sex. És azóta senki, nem vagyunk egyformák, én sem tudok beindulni csak úgy egy fickó láttán. Nő vagyok egyébként. Majd össze jön egyszer neked is csak ismerkedjél.
2016. aug. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Èn is nő vagyok és egy picit fiatalabb is. Szerintem nem kell ilyenen izgulnod. Nekem eddig még csak egy randim volt és tudod mit? Én nem bánom. Többen próbálkoztak már, de mivel beteg vagyok (,de már gyógyuló félben) így a legtöbbször kevesebbnek tartom magam és ha hozzámszólnak, egyszerűen nem tudok megszólalni.

Sok sikert kívánok egy olyan nő megtalálásához, akit majd egyszer szívből tudsz szeretni.

2016. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy lesz feleséged, és gyerekeid. A leendő feleséged (még akkor is, ha nem szűz) nagyon nagyra fogja értékelni azt, hogy te őelőtte mással nem feküdtél le. Valószínűleg szeretni fog téged (jobban, mint bárkit), ezért sajnálni fogja, amiért lefeküdt előtted mással, vagy pedig szintén örül, hogy téged ajándékozhatott meg a szüzességével.


Ha a feleséged szűzen meg hozzád, te őt alacsonyabb rendűnek tartod emiatt?


Az, aki cikinek gondolja, hogy szűz vagy, és emiatt otthagy, annak a véleményével úgysem kell törődnöd; ő nem lesz a feleséged. Amúgy azt te teljesen természetesnek tartod, hogy a házasság előtt szexeljen valaki?


Azt az előttem szólók nagyon jól leírták, hogy a szex nemcsak testi, de lelki tartalommal is rendelkezik, és a házastársi szeretet kifejezése.

2016. aug. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!