Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki elmagyrázná, hogy...

Valaki elmagyrázná, hogy miért működik ilyen idiótán az emberi szervezet?

Figyelt kérdés

Nekem a legnagyobb problémám az alvással van. Szükséges, de nincs rá valódi procedúra, hogyan is kellene aludni. Kifejtem:


Ha valamit el akarsz érni, azért tudsz tenni, tehát fölemeled a kezedet, nyelsz egyet, pislogsz, de azlásnál mit kell tenned ahhoz hogy elaludj? Befeküdni az ágyba csukott szemmel. De tudatosan aligha lehet elaludni. Az a baj, hogy nincs konkrét akció, amit ha végrehajtasz az álomba visz, ezért nekem problémáim vannak vele és felettébb idegesít hogy ilyen ökör szükségletei vannak az embernek, vagyis inkább az hogy nincs az hogy lehet csinálni, mert magától jön.


Ha akarok enni, bekapom a falatot stb. Mozognak az izmaim. Ilyet kéne alvás terén is. Mondjuk kiad az agyad egy infomációt ami abba az állapotba visz, remélem értitek bután fogalmazok álmos vagyok.


Még ezzel se lenne baj, de az emberiség olyan hibás egyedeket is hordoz, hogy már rég lehetett volna ezen segíteni, mert létrehoztak olyan szerkezeteket, ami idéuhet alvást és csomó emberen segítene. Tippeljetek, mi lett a találmánnyal.


Fölvásárolta egy zsidó bankár magán célra. És azóta sem került föl a piacra. A működési elv le van írva a neten, könnyű egy elektronikusnak megcsinálni, mégsem hajlandó senki rá. Csomó kérdést tettem róla föl.


http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__alkalmazott-tudoma..


http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__alkalmazott-tudoma..


http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__alkalmazott-tudoma..


És tippeljetek, persze, miután kiírtam a kérdést a linkek kétharmada üres portálra mutatott...hány embernek írtam, fórumokon mint quora, egyetemi tanároknak, magyar professzoroknak is, hobbi elektronikusoknak a hobbielektronika fórumon, quora.com-on, ingyen megosztottam a prototípusomat elektronikai cégekkel, nagykereskedőkkel, de senki sem csinálta meg, pedig könnyű lenne újraalkotni egy hozzáértő embernek ha már volt valaki olyan kedves hogy fölvásárolta hagy szedjék az emberek az altatót ami káros.


Engem baromira irritál, hogy a szervezet meg a test úgy fejlődött ki, hogy olyan cselekedet szükségeltetik amihez nincs akció, amit tudatosan végre kéne hajtani hozzá, hogy elérjék. Utálom, hogy az inszoníma vagy mi a franc tönkreteszi az életet, azt, hogy ezt nem lehet tudatosan csinálni, mint mondjuk azt hogy fölemelem a karom, és tudatosan fölemelem a karom mert azt akarom és elérem amihez véghezviszek egy akciót hogy a cél megvalósuljon.


Amúgy az összes C alapú létformára is igaz, szerintem életképtelen, ha tehetném én robot lennék vagy más anyag alapú életforma mert borzalmas. Gyenge a C alapú szervezet is, hisz vízből van, elöregszik, lassan szaporodik.


Még egy tudatos elektromos háló is szívesebben lennék egy légnemű közegben aminek nincsenek érzékszervei hanem saját önmaga teremti világát és abba nél.


2016. júl. 30. 14:16
 1/8 anonim válasza:
100%
Tudatosan veszed a levegőt, tudatosan dobog a szíved, működik a májad? Tudatosan megy végbe az anyagcseréd, stb.? Én értem, mit akarsz ebből kihozni, nekem is néha nehezemre esik elaludni, mert csak forgok össze-vissza az ágyban és szenvedek. Nem vagyok egy biológus, sem zseni, de talán azért nem megy egyszerre végbe a folyamat, mert ez egy sokkal bonyolultabb procedúra, mint hogy felemeled a kezed. Tehát gondolj bele, az agyad pihen, a szervezeted pihen, minden lelassul alvás közben. Ez nem mehet egyről a kettőre, mert felborulna a rendszer, nem? Szerintem ez az alvógép vagy mi kivitelezhetetlen agy ha mégis kivitelezhető, mennyi lenne rá a kereslet?
2016. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az "elalvógép" sem 1 perc alatt ütne ki. De elég lenne csukott szemmel létezni hogy 5-7 perc alatt hasson.


A szervek nyílván részben maguktól működnek, de működnek, tehát semmi káruk sincs.

2016. júl. 30. 14:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez engem is zavar, hogy ne nincs igazán trükkje. Egyél előtte vagy ne legyen tele a gyomrod, éjfél előtt pihentettőb vagy csak egy gyors pár órás a legjobb? Elég szar helyzet, de nekem ezek váltak be ami tuti:

- min egy kisebb séta ha egész nap nem is csinál semmit az ember

- ne telefonozz még az ágyban egy kicsit mert a fénye tényleg elűzi az álmot legalábbis nálam aztán hajnali 2 ig el se tudok aludni utána

- és kicsit kell enni előtte, én nem bírok elaludni amúgy

2016. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké, az alvás is működik de akkor vagy automata a fél agy aludjon mint a delfineknél vagy lehessen az opciót ki be kapcsolgatni. A szervek azért működnek tudat alatt, mert mindig működnek így értelmük sem lenne lekapcsolni őket tudatosan.
2016. júl. 30. 14:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, azok a dolgok segítenek. De egy garancia sem ártana. Pl. ha eszek akkor képes leszek rá. Mint ha becsukom a kezem akkor az garancia hogy megfogom a tárgyat.
2016. júl. 30. 14:38
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a rejtély hogy ez miért alakult így.
2016. júl. 30. 14:39
 7/8 anonim ***** válasza:

"et, ami idéuhet alvást és csomó emberen segítene. Tippeljetek, mi lett a találmánnyal.


Fölvásárolta egy zsidó bankár magán célra. "


Jesszusom, de nagy ökör vagy

2016. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aki érvek nélkül mocskolódik vagy személyeskedik az troll.
2016. júl. 30. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!