Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék? Többi lent

Róbert dávid kérdése:

Mit tehetnék? Többi lent

Figyelt kérdés
15 éves korom óta diagnosztizálnak skizofréniával és különböző diagnózisokkal vannak rosszab illetve jobb időszakaim például minden ok nélkül feszült leszel és elkezdek csapkodni, nehezen tudok is odafigyelni sokszor dolgokra van egy ilyen koncentrációs zavarom,most az utóbbi hónapokban elég normálisan viselkedem de most mintha kicsit visszajöttek volna a régi tünetek,probálok munkát keresni dolgozni de nem vagyok rá képes mert beteg vagyok és rettegek az ilyen dolgoktól, barátaim sincsenek nagyon az lehetséges azért mert beteg vagyok nem foglalkoznak az emberek velem bármennyire nyitott vagyok feléjük.járok csoportra minden szerdán de semmi eredményét nem találom, gyógyszereket is szedek talán attól egy kicsi javulás van. nemtudom mi lesz így velem késöbb mert van ez a krónikus betegségem, esetleg lekéne százalékolni magamat de az túl kevés pénz. sokszor depresszív hangulatba kerülök sajnáltatom magamat hogy miért nincs barátnőm már kicsit bele is untam az egészbe a vége az lesz ennek hogy beveszem az összes gyógyszert ami itthon található
2016. jún. 29. 17:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!