Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Testkepzavar ellen mit tegyek,...

Testkepzavar ellen mit tegyek, mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Egesz egyszeruen nem tudom elfogadni magam. Sehogysem. Fogytam, most tartom a sulyom, de mindig talalok kifogasolhatot magamon. Nem merek strandra menni, nem hordok olyan,ruhat ami testhez simulo lenne es annyira nagy darabnak latom magam. Bezzeg sokan megjegyzik, hogy megint fogytam, hogy milyen csinos vagyok, noiesedtem stb... Segitseg, kerlek.

2016. jún. 24. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
treningezd magad, lepj ki a komfortzonadbol, hordj olyan ruhakat, amiket nem mersz-
2016. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány kg/cm vagy?
2016. jún. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz. Az én irányomból: még ha teltebb is lennél, miért más véleménye határozza meg, hogy hogyan is érezd magad?
2016. jún. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
55/166
2016. jún. 26. 09:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nekem 26 évesen levágták a lábam, combban.

Elöször még farmerben is nehéz volt emberek közé mennem... Az üres nadrágszár a derekamhoz volt tűzve.

De szép lassan hozzászoktam, és 2 év után strandra is mentem.

Szóval ne aggódj, én is túléltem, és te biztos csinos lettél!

Szilvi

2016. jún. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 homo ludensz ***** válasza:
100%

Keress egy földig érő tükröt. Állj elé csupaszon és kezd el a fejednél elfogadni magad. Nem élhetsz úgy hogy magaddal sem vagy kibékülve mert akkor másokkal hogyan lennél.

Egy egészséges szintig szeretned kell önmagadat hogy másokat is tudjál szeretni.

Ne a TV.-ben látott agyonplasztikázott,agyonsminkelt celebekhez méricskéld magad mert élted végéig egy megkeseredett,csak siránkozni tudó valakivé leszel akit mindenki nagy ívben elkerül.

2016. júl. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!