Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline-os vagyok, gonosz,...

Borderline-os vagyok, gonosz, csaló, mindenkit átverek és élvezem, nincs bennem megbánás, más borderline-os is ilyen?

Figyelt kérdés
Ahogy Erik Harris mondta: I am full of hate and I love it

2016. máj. 30. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom, holnapra te leszel a világ legboldogabb embere. :)
2016. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
ja csak azért mellette iszonyú kínlódás mikor velem is csinálják :( utálom!!!
2016. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert nem tini vagyok a maguk problémáikkal. 28 éves nő vagyok. Egy normális kapcsolatom sem volt sosem, mert igazi femme fatale típus vagyok. Csak játszok az emberekkel.
2016. máj. 30. 19:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó neked :D Én játékra se méltatom őket :P
2016. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Majd figyeld meg 10 év múlva:))
2016. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
61%
Te narcisztikus vagy nem borderline... a borderlinenak kell a kapcsolat es tud kotodni (sajnos)...
2016. máj. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem sem borderline vonás. Hacsaknem 2 óra múlva kattansz egyet,és totálisan ellentétesen kezdesz viselkedni,hirtelen kiszolgáltatottnak,magányosnak kezded érezni magad,akinek az életben maradáshoz mindenképp kell egy társ maga mellé. Ha ezek az időszakok váltakoznak az életedben,az lehet borderline. De ha te egyedül vagy a legboldogabb,és képes vagy más emberek érzelmeivel játszadozni,az nem border,valami más lesz az,de nem vagy egészséges,az biztos. Menj orvoshoz.
2016. máj. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál.....4 éve járok hozzá.
2016. máj. 31. 11:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem van borderline-os barátnőm, őt is kezeli orvos, de amit te írsz, az nem borderline.

"gonosz, csaló, mindenkit átverek és élvezem, nincs bennem megbánás" Ennek semmi köze az égvilágon ehhez a betegséghez, de még köszönőviszonyban sincs vele.

2016. máj. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Jo kis orvosod lehet... amugy a gyogyszerektol is lehet ez a tulzott magabiztossag. Ez egy hamis kep amit kesobb megszenvedsz... valts orvost! HA tenyleg borderline vagy...
2016. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!