Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy embert, aki megkínzott,...

Ha egy embert, aki megkínzott, éheztetett, megölt egy kutyát, mi is megkínoznánk, nem lennénk ugyan olyanok?

Figyelt kérdés

Ezen töröm a fejem.

Ha "büntetésből" hogy érezze mit tett, megcsináljuk vele is, miért lennénk különbek nála?



2013. dec. 26. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Én is megtenném!!! Akkor lennél ugyanolyan, ha te is egy vedtelen, szerencsetlen allattal tenned meg, amit ő tett. Annyi a genetikai hulladek, hogy kar hogy nem lehet buntetlenul irtani oket! :D
2013. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ő egy ártatlan kutyát kínzott és ölt meg, mi pedig egy olyan embert tennénk el láb alól, aki bizonyítottan csak teher a Földnek. Nagyon nagy különbség. Függetlenül attól, hogy igazságérzet ide vagy oda, a törvények sajna nagyon enyhék az ilyen szemétládákkal.
2013. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Ő egy ártatlan életet oltott ki, mi megszabadítanánk a földet egy genetikai hulladéktól, akibe még a levegő is kár. Én nem csinálnék semmi mást az ilyen 'patkányokkal' (bocsánat a patkányoktól), csak ugyanazt, amit a kutyával tett. Nem adott vizet? Én sem adnék. Nem adott kaját? Én sem adnék. Kiverte a fogát? Én is kiverném (na jó, inkább lassan kihúzkodnám fogóval). Kirakta a hidegbe? Kiraknám télen a mínusz 20 fokba ruha nélkül, láncra kötve. De szép is lenne, ha ezt lehetne ezekkel a tetvekkel művelni.
2013. dec. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Na valami buzerans allatkinzo mindenkit lepontozott.....
2013. dec. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Legyen ez a legnagyobb öröme, én küldtem a zöld kezet mindenkinek.
2013. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem különb az sem az állatkinzónál. Senkinek az életét nem lehet elvenni , még bosszúból sem.
2013. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenkivel a maga szintjén kell megküzdeni. Csak kérdés, hogy érdemes-e lesüllyedni arra a szintre.
2013. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem,mert egy ilyen ember nem véletlenül lett ilyen.Sokan nem így születnek,a családjuk,környezetük teszi azzá.Attól,hogy visszakapja,még nem fogja átérezni,hogy mit okozott az általa megkínzott állattal,mert épp az együttérzés képessége hiányzik belőle.
2013. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A büntetés az,ami visszatart,az együttérzés és az elfogadás az,ami megváltoztathat.
2013. dec. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!