Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak anyámmal aki...

Mit csináljak anyámmal aki nem hajlandó orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés
Azt hiszi hogy mindenki ártani akar neki, ha normálisan próbálok vele beszélni szinte vicsorog, nagyon agresszíven reagál mindenre, nagymamára késsel támadt, végül a hűtőt vagdosta össze, aztán meg valami pánikrohama volt, egy órán keresztül le kellett fognom úgy rángatózott...
2016. ápr. 2. 18:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Hiába próbálok segíteni, vagy beszélni vele hogy forduljon orvoshoz, nem hajlandó rá. Azt mondja mindenki mással van a gond.
2016. ápr. 2. 18:08
 2/8 anonim válasza:
Mentő!!!!!!!!!!!!!!!
2016. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Demencia. Alzheimer-gyanús. Hány éves anyukád? Az a helyzet, hogyha elviszed pszichiáterhez, azzal se mész sokra. Nincs rá érdemi gyógyszer. Intézetben lekötözik, szedálják.
2016. ápr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
48 éves. Én is erre gondoltam, hogy a bezáráson kívül nem sokat tudnak vele csinálni... de jelenlegi állapotában csak árt mindenki másnak.
2016. ápr. 2. 19:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a szép szó nem használt... Ha nem hajlandó szakemberhez menni, a következő őrjöngésekor mentőt hívj mindenképpen!
2016. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
még a bezárás alatt is kaphat olyan gyógyszert ami később beválik és ha már mások életét késsel fenyegeti ne vegyétek félvállról, hanem ahogy a második is írta: mentő.
2016. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy akkor fog csinálni valamit amikor nem vagyok itthon... most beteg volt, szóval nyugton volt két hétig, de ma láttam hogy már megint forrong magában. Nem öröm.
2016. ápr. 2. 20:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha mentőt hívsz, sokkolhatja. Inkább próbálj meg olyan pszichiátert keresni, aki hajlandó elmenni hozzátok és felméri a helyzetet. Nyilván ezt csak magánorvosként. 48 évesen nem szokott még Alzheimer kezdődni, de mindenképpen baj van, nehéz helyzetben vagy. Kell orvos.
2016. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!