Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudok tenni ebben az...

Mit tudok tenni ebben az esetben? A pszichológus nem hajlandó kezelni.

Figyelt kérdés
A háziorvosom szerint a testi tüneteim egyértelműen pánikbetegség és szorongás tünete. Vérvétel és ekg után mondta ki. Gyógyszerek nem hatottak. Elmentem pszichológushoz elmondtam neki hogy milyen panaszok vezette ide de olyat mondott amire nem számítottam..azt mondta vizsgáltassam ki magam teljesen mert ő így nem kezd el kezelni. Szerinte az orvos ennyibol nem mondhatta volna ji a diagnózist. Ha megvannak a vizsgálatok és nincs semmi menjek vissza. Elmondtam ezt a háziorvosnaj de azt mondta felesleges a vizsgálat és csak őt fogják a kórházban szidni hogy minden hülyeségre elküld. Most ilyen esetben mit tegyek? Se a háziorvosra sem a pszichológusra nem számíthatok
2015. júl. 14. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Másik pszichológushoz menj el.
2015. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez lenne a legegyszerűbb, de benne van a pakliban az is hogy a másik pszichológus is azt mondja hogy nem egyértelmű hogy pszichés problémám van. És igazából amit a kérdésemben nem írtam le, hogy szerintem is elég furcsa hogy pszichés zavarom lenne, mikor egy stresszmentes boldog életem van, semmi miatt nem kell aggódnom. És egyik napról a másikra előjött
2015. júl. 14. 12:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Kiképzett terapeuta volt a pszichológusod, akinél voltál? Szerintem, ha igen, csinált volna néhány tesztet, amiből sok minden kiderül, és nem küldözget.
2015. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom :/ ajánlották elmentem, de egyből az orvosi leleteimet kérte, nekem meg csak vérképem volt, ami nem elég.
2015. júl. 14. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez elég egyedi eset, még soha nem hallottam ilyen pszichológusról... elvégre az a dolga, hogy a hozzá fordulókon segítsen, bármilyen problémájuk is van. Nyilván vannak akkor szorongásaid, amikkel mindenképpen érdemes dolgozni, függetlenül a testi tünetektől.

Amikor én pszichológushoz fordultam, épp nem voltak pánikrohamaim, mégis foglalkozott velem.

2015. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát a legjobb lesz ha keresek másikat...
2015. júl. 14. 17:41
 7/7 Pogány Zsuzsi válasza:
Nem pszichológushoz kell menned, hanem pszichiáterhez. Óriási a különbség.
2015. júl. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!