Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan aludjak jól este?...

Hogyan aludjak jól este? Szenvedek valamiben. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ha este felkelek mindig bepánikolok. Nem tudom magamat lenyugtatni. Félek hogy szívroham fog elvinni annyira beparázok a szívdobogásomtól. Olyankor iszonyú gyorsan ver a szívem. Mit tegyek?
2010. márc. 19. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Na mintha magamat hallanám,csak én fulladást is érzek nagyon durván.Előre rettegek az éjszakáktól.Mély levegőt veszek,és azt mondogatom,hogy pánikba nem halnak bele az emberek,nyugi.Ezt mondom neked is.
2010. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is beparáztam meg folyton felpörögtem éjszakánként, hogy mit kell még megcsinálnom, meg ilyenek. Ráadásul nekem majdnem minden gyógyszerre paradox gyógyszerreakcióm volt, úgyhogy az altató vagy a nyugtató szóba sem jöhetett. Egy évi szenvedés után írtak fel nekem Kventiaxot, ami amúgy "bőbeszédűség" elleni készítmény (ezek szerint van rá gyógyszer). Nagy adagokban meg skizoknak is adják meg autistáknak is. Na mind1 nekem bőbeszédűség elleni adag negyede 25 mg kell és úgy alszom tőle, mint a tej, de én egy egészen speciális eset vagyok.

Próbáld ki a Sedacurt vagy a Hovát!

2010. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!!!! Kipróbálom. Én is rendesen s*arok az estéktől.:D
2010. márc. 20. 08:44
 4/4 orbanveronka ***** válasza:
ne gondolj arra mert az agy nagyon tudja a dolgát,és továbbitsa tovább, és meg is történhet ha csak arra gondolsz SSSSS.SZEDJÉL VALAMILYEN GYOGYNÖVÉNY KÉSZITMÉNYT, PL, MACSKAGYÖKÉR,VAGY VALERIANNA
2010. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!