Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin! Válaszolnátok pár...

Frontin! Válaszolnátok pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

1. Tudom, hogy nem szabad rá inni, de mondjuk egy pohár pezsgő is megárthat?

2. Az orvosom napi 3-mat írt fel (0.25), de ez nekem soknak tűnik, mert nem akarok rászokni. Ha naponta 2-szer felet veszek be az is hat?

3. Érdektelenné válok tőle?

4. Minden esetben álmossá tesz, vagy csak az elején?

Előre is köszi a válaszokat. 21/L



2015. okt. 20. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

1. Meg.

2. Hat,csak nem eléggé,te ugye nem vagy doki/gyógyszerész?

3. Kicsit.

4. Egyén függő.

2015. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. nem.

2. nekem sírógörcsöt okozott. de szedd, ha úgy érzed kell.

Szedem, mert tumorom, magas vérnyomásom van.

3.igen. Kiöli az érzéseidet.

4.nem álmossá, bambává tesz.

21 éves vagy. Inkább káromkodj, fuss, táncolj, főzz, vagy mindent, ami oldja a feszültséget.

2015. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne csak a gyógyszert szedd, hanem az okot is próbáld meg immár nyugodt(abb) fejjel megszüntetni. Különben a 3x0,25 nagyon minimális mennyiség, és ha ezzel sikerül egyenletesen nyugodttá tenni a napodat, már jó. Évekig szedheted, rászokás nélkül. Fontos, hogy a feladatodat el tudd látni, aztán ha rendbe jössz, szépen el is lehet hagyni..
2015. okt. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Megárthat, bár kicsi az esélye, hogy komoly bajod lesz tőle, ilyen kis mennyiségű gyógyszer mellett. DE! Szerintem amikor inni akarsz akkor aznap ne vegyél be gyógyszert, és akkor nem kell ezen aggódni. Mindenkinek más az idegrendszere, van rá egy minimális esély, hogy baj lesz belőle, nem érdemes ezzel játszani.

2. Az orvosod elvégezte az orvosi egyetemet, szerintem jobban ért hozzá, hogy miből mennyit szedj, mint akármelyik válaszadó itt. Annyit szedj amennyit javasolt, ha kellemetlen mellékhatást tapasztalsz, azonnal jelezd neki.

3. Ilyen mennyiségben biztos, hogy nem.

4. Az elején erősebbnek érzed majd a hatását, ez a veszélye ezeknek a gyógyszereknek, hogy később ugyanahhoz a nyugtató/altató hatáshoz több kell.

2015. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!