Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek pánikbeteg vagyok...

Szerintetek pánikbeteg vagyok ezek alapján, vagy csak túl szorongós vagyok?

Figyelt kérdés

Szinte egész nap szédülök, tompa fejfájásom van(mintha ráültek volna). Az iskolába tesiórán szokott előjönni leginkább a roham, amikor legalább 2-3 osztályt benyomorgatnak egy kicsi tesiterembe, és egyszer csak nem bírom tovább. Először elkezd izzadni a kezem és a fejem, aztán egyre gyorsabban veszem a levegőt.(Mintha nem kapnék levegőt.)Aztán jön a "most fogok meghalni" érzés. Azután kikéredzkedek a teremből, és legalább 10 percig próbálom nyugtatni magamat. Nagy levegőket veszek, mondogatom hogy semmi baj, minden jól fog alakulni...Aztán ha lenyugszom visszamegyek, és valahogy kibírom az órát. Ugyanez általában bárhol előjöhet, ahol Nagy a tér, és sok ember van. bármikor.

Vannak barátaim a suliban, habár nem túl sok, de nekem tökéletes.(5)Félek, ők is elhagynak egyszer a furcsaságom miatt, mert nem értik mi van velem. Nem értik, miért hagyom őket hirtelen ott, mint egy dilis, amikor rámjön a roham. De aztán minden oké. A szünetek a legrosszabbak. A forgatókönyv általában az hogy be a sulivécébe, vagy ki az udvarra levegőzni vagy bármi, csak távol lehessek a tömegtől.

Szedtem egy pár hétig Valerianat, de nem nekem nem jött be sajnos. Mást pedig nem tudok kjipróbálni.


Mit van velem?

Mit szedjek?


2010. márc. 13. 18:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Menj a háziorvoshoz, mondd el neki és ő majd tudni fogja, hogy hová küldjön.
2010. márc. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!