Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek pánikbeteg vagyok...

Szerintetek pánikbeteg vagyok ezek alapján, vagy csak túl szorongós vagyok?

Figyelt kérdés

Szinte egész nap szédülök, tompa fejfájásom van(mintha ráültek volna). Az iskolába tesiórán szokott előjönni leginkább a roham, amikor legalább 2-3 osztályt benyomorgatnak egy kicsi tesiterembe, és egyszer csak nem bírom tovább. Először elkezd izzadni a kezem és a fejem, aztán egyre gyorsabban veszem a levegőt.(Mintha nem kapnék levegőt.)Aztán jön a "most fogok meghalni" érzés. Azután kikéredzkedek a teremből, és legalább 10 percig próbálom nyugtatni magamat. Nagy levegőket veszek, mondogatom hogy semmi baj, minden jól fog alakulni...Aztán ha lenyugszom visszamegyek, és valahogy kibírom az órát. Ugyanez általában bárhol előjöhet, ahol Nagy a tér, és sok ember van. bármikor.

Vannak barátaim a suliban, habár nem túl sok, de nekem tökéletes.(5)Félek, ők is elhagynak egyszer a furcsaságom miatt, mert nem értik mi van velem. Nem értik, miért hagyom őket hirtelen ott, mint egy dilis, amikor rámjön a roham. De aztán minden oké. A szünetek a legrosszabbak. A forgatókönyv általában az hogy be a sulivécébe, vagy ki az udvarra levegőzni vagy bármi, csak távol lehessek a tömegtől.

Szedtem egy pár hétig Valerianat, de nem nekem nem jött be sajnos. Mást pedig nem tudok kjipróbálni.


Mit van velem?

Mit szedjek?


2010. márc. 13. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Menj el orvoshoz!

Magadtól ne szedjél be semmi gyógyszert...

2010. márc. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
ORVOS!! Nem szabad kísérletezgetned..Biztosan fogsz kapni rá valami gyógyszert!
2010. márc. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt kb 2-3-éve de én ezt kinőttem vagy nem tudom de mára már semmi bajom és nem zavar a tömeg. 19F
2010. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mindenképpen kérd ki szakember véleményét. ez rosszabbodhat idővel.
2010. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nagy vszinűséggel pánikrohamod van. fordulj pszichiáterhez, ez nem játék, később csak rosszabb lesz..

ha izzadsz tudom ajánlani a solutio antisudoricát...

2010. márc. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Látogass el egy orvoshoz.

A 2-3 osztály egy tornateremben:nekünk is van ilyen.Múltkor mi (lányok) a terem felének az egyharmadát foglaltuk el,igaz,hogy csak egy hosszú szőnyegen volt talajtorna.Akikkel a terem felével osztozkodtunk,azok labdáztak.A terem másik felét asszem egy osztály foglalta el.

2010. márc. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A tömegiszony másnéven agorafóbia a pánikbetegség egyik formája,mindenképp szükség van orvosi segitségre,ne kisérletezgess gyógyszerekkel!
2010. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
pánikbetegséged van sajnos,és vedd komolyan,menj el egy pszichiáterhez.antidepresszáns nagyon jó rá-.én is az vagyok 3 hónapja,és nekem mostmár szinte semmi tünetem az antgidepitől.igaz a gyógyszer elején 2 hétig rosszabb volt,amíg nem szoktam meg,de ma már szinte semmi.
2010. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen, az elején sokszor egy ideig még rosszabb, de aztán sokkal jobb lesz.
2010. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes válaszokat!!

mindenképpen megfogadom őket. Milyen orvoshoz forduljak pontosan? A fejfájás is emiatt a pánikbetegség miatt van?

2010. márc. 14. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!