Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatt mit érehet...

A terhesség alatt mit érehet az aki szorongós, pánikbeteg?

Figyelt kérdés
2008. jún. 16. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ugyanazt,mint amikor nem terhes vagy max. egy kicsit erősebben.Ilyenkor ajánlatos Hova nyugtatót szedni,ezt terhesen is lehet!
2008. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is pánikbeteg voltam,vagyok-már nem tudom!De még jó pár éve,és már legalább 5 éve nem szedtem gyógyszert!Csak aztán terhes lettem és annyira túl aggodtam a dolgokat h néha úgy érzem megint jönnek a tünetek,de akkor fékezem az agyam még időben és az én kis tündéremre gondolok a pocakomban és h meg kell ezt állítani mert ez senkinek nem jó!

szóval ha ilyen szorongós vagy akkor csak is az agyaddal tudod kontrollálni magad,megfékezni mert arra kell gondolnunk h ez nem jó senkinek!

28 hetes nagyon boldog kismama

2008. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En panikbetegen, gyogyszerek mellett estem teherbe.

Szerencsere olyan mellett, h megtarthattam a babat.

Az allapotom a terhessegtol oly mertekben javult, h ket honap alatt elhagytuk az orvosommal a gyogyszereimet, es most azok nelkul nvagyok tunetmentes.

Remelem, szules utan sem ter vissza rogton minden nyavalyam :)

2008. jún. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is gyógyszerek mellett estem teherbe, aztán másfél hát alatt elvette az összes gyógyszert az orvosom(5 hetes voltam akkor), viszont a héten(14 hetesen) olyan erősen rámtörtek a pánikrohamok, hogy 2 éjjelhívtuk az ügyeletet akik nem jöttek ki, mert nem adhattak nyugtató injekciót és mondták, hogy menjünk be a nőgyógyászati ügyeletre. Bementünk, de ott meg azt mondták, hogy csak azt tudják megnézni, hogy minden rendben van-e a babákkal.Minden renden is van, de mondták, hogy keressem fel a pszichiáteremet és majd ő ír fel olyan gyógyszert ami mellett ki lehet hordani a piciket. Másnap bementünk és írtak fel Seduxent, mert ezt szokták írni az ilyen betegeknek. Még aznap éjjel is remegtem(hajnalban szünt meg) és csak másnapra lett jobb, mert akkor már "csak" egyszer jött elő éjjel, aztán aludtam tovább.Azt mondták, hogy most a hirtelen gyógyszertől is lehet a remegés, de el fog múlni. A legrosszabb az volt az egészben, hogy addig semmilyen panaszom nem volt és csak jött, mint derült égből a villámcsapás és azt hittem ott pusztulok el. Nektek ne így legyen!Sajnos én sem gondoltam, hogy olyan tünetmentesség után visszajöhet, de sajnos igen.Rohadt 1 alattomos betegség ez.:(
2009. dec. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!