Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama akinek a...

Van olyan kismama akinek a férje a terhesség alatt lett pánikbeteg? És ha igen, hogyan vészeltétek át? Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 00:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy nagyon jó barátom lett ilyen mikor megtudta kisbabájuk lesz a feleségével. Az utcán összeesett, meg hasonló... orvoshoz fordult ahol közölték vele pánikbeteg. Sokat járt hozzám beszélgetni és megnyugtattam, hogy minden rendben lesz, csak természetes, hogy a legjobbat szeretné majd anni a gyermekének és ezért bepánikol. Az orvosi kezelés hatásos volt, pár alkalom után összeszedte magát az illető és most egy nagyon büszke apuka már!!! Türelemet, biztatást és megértést a részedről!

2009. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nagyon nehéz, és nem tudom, hogy mi tegyek.Már 20 hetes vagyok és azota tart.Gyogyszer nem segit, az orvos meg csak nyugtatozza.Igy nem jár dolgozni és szét kell költöznünk ha igy folytatodik.Kétségbe vagyok esve!
2009. aug. 1. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!