Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline személyiségzavart...

Borderline személyiségzavart meg lehet gyógyítani sok öleléssel?

Figyelt kérdés
Lehet minket gyógyítani sok öleléssel? Akihez hónapok óta ragaszkodok, azt mondta, hogy a gyermekkoromban elmaradt ölelést pótolni fogja nekem, hogy meggyógyuljak, meg szeretné nekem adni az elmaradt öleléseket, és nem akar elhagyni sosem annak ellenére hogy egyik pillanatban közlöm vele hogy elegem van belőle, utána meg azt írom hogy kötődök hozzá és belepusztulok ha elveszítem.
2015. ápr. 30. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nyilván vannak fokozatai. de azért egy kis pszichoterápia sem ártana hozzá.
2015. ápr. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
:D ez annál jóval összetettebb betegség.
2015. ápr. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Gyógyítani nem, mivel nem konkrétan betegségről beszélünk. DE! Ha Te is javítani szeretnél az állapotodon, Ő pedig biztos Társként melletted áll, jó úton haladtok. 21/L vagyok, borderline-os - mára mér szinte tünetmentes- és rengeteget segített/segít Párom. Neked is tenni kell érte és minél jobban arra törekedni, hogy ne bántsd amikor épp káosz érzése kezd eluralkodni rajtad, de ha türelmes és figyel Rád egyre könnyebben megy majd a megnyugvás és a tiszta gondolkodás. Szurkolok Nektek!
2015. máj. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!